שחקנית חדשה בתחום פוליסות חוק המכר: 'הכשרה'

הכשרה חברה לביטוח קיבלה את אישור המפקח על הביטוח להנפקת פוליסות חוק מכר • כבר ב-2020 מצפה הכשרה ללוות לפחות -20 פרויקטים בסדר גודל כולל של 400 יחידות • את המחלקה לליווי פיננסי וערבויות מכר תנהל איריס חסקי ששימשה עד לאחרונה ראש צוות באגף ערבויות וליווי פיננסי של הראל

משרדי הכשרה | צילומסך מאתר borsa.co.il (בתמונה הקטנה - שמעון מירון, צילום: אבישי פינקלשטיין)

הכשרה חברה לביטוח בניהולו של שמעון מירון, ממשיכה להטמיע את אסטרטגיית הרווחיות העסקית: קיבלה את אישורה של רשות שוק ההון, ביטוח וחיסכון להפקת פוליסות חוק מכר, ומימון לליווי לפרוייקטי נדל"ן.

בכך, תוכל החברה להעניק מעטפת פיננסית מלאה ליזמי נדל"ן, שתכלול הפקת פוליסות חוק מכר, מסגרות אשראי לבניה, כולל השלמות הון עצמי, וכל יתר שירותי המימון הנדרשים ליזמים במסגרת ליווי בניה.

הכשרה, שלאחרונה הודיעה על כניסתה לתחום הלווי פיננסי ופוליסות המכר, תוכל לספק מעטפת מימונית לפרוייקטי נדל"ן באופן עצמאי ובמקביל תמשיך להקים מערך שיתופי פעולה עם בנקים וקרנות מימון נוספות, כחלק ממערך ההשקעות הכולל של החברה.

בכך, הכשרה תיתן מעטפת לליווי פרויקטי נדל"ן מכל הקף כל שהוא, כולל  חוב בכיר והשלמת הון וכן הנפקת פוליסות חוק לדברי החברה כל יזם שיבקש להקים פרויקט נדל"ן למגורים בכל היקף יוכל לפנות לחברה ולקבל את המימון בכפוף למספר תנאים.

את המחלקה לליווי פיננסי וערבויות מכר תנהל איריס חסקי אשר מונתה למנהלת מערך ערבויות וליווי פיננסי. חסקי שימשה עד לאחרונה ראש צוות באגף ערבויות וליווי פיננסי של הראל חברה לביטוח במשך יותר מ-4 שנים.

שמעון מירון מנכ"ל הכשרה חברה לביטוח: "אישור הפיקוח הוא הוא עוד אבן דרך במימוש האסטרטגיה של החברה להגדלת היקפי ההכנסות ולגוון את אפיקי ההשקעות שלה על ידי כניסה לענפי פעילות אלטרנטיביים, לא סחירים, הפועלים בקורלציה נמוכה לשוק ההון ומייצבים את הרווחיות של החברה".

'ביזנעס' מציין כי גם קרן הנדל"ן 'ארנו קפיטל' שבשליטת דנה סנדר הודיעה שתשווק פוליסות של 'איילון חברה לביטוח' במסגרת שיתוף פעולה ביניהן.

"ההסכם מציב אותנו בשורה אחת עם המערכת הבנקאית והתנאים הבנקאיים המקובלים כיום למיזמי נדל"ן עתירי מסגרות. ישנו ביקוש גובר לפתרונות מימון חוץ בנקאי למיזמי נדל"ן ואני בטוחה ששיתוף הפעולה עם איילון חברה לביטוח תסייע לנו ביישום האסטרטגיה והמשך התבססותנו כשחקן מוביל בענף מימון הנדל"ן בישראל", אמרה דנה סנדר, מנכ"לית ומייסדת 'ארנו קפיטל'.

כתיבת תגובה