שטחי המסחר במגדל הכשרת היישוב יניבו 3 מיליון ש' בשנה

חברת הכשרת היישוב משלימה את השכרת השטח המסחרי בקומפלקס הכשרת היישוב ב BBC . לפי דמי שכירות בסך של כ-3 מיליון ₪ לשנה | בין הרשתות הבולטות שלקחו שטחים ליותר מעשר שנים במתחם –  בנק ירושלים, רשת מוצרי התינוקות "מוצצים", רשת הגלידריות "קצפת" וקפה "דניה"

מגדל שבעת הכוכבים של הכשרת הישוב בבני ברק | הדמיה: עדן בר אדריכלים

חברת הכשרת היישוב המקימה בימים אלה קומפלקס חדש באזור התעסוקה של בני ברק ה- BBC, מדווחת כי השלימה השכרה של כ- 90% מהשטחים המסחריים במתחם [סה"כ כ -2,000 מ"ר ]  וחתמה עם חברות בולטות על חוזים ארוכי טווח ל 15 או 10 שנים וזאת לפי סך כולל בדמי שכירות של כ-3 מיליון ₪ בשנה.

בין השמות הבולטים שלקחו שטחים במגדל הכשרת הישוב – בנק ירושלים ששכר כ-500 מ"ר  ל- 15 שנים.

רשת מוצצים שפותחת ממש בשבועות הקרובים סניף מרכזי [מעתיקה את הסניף מרמת גן] ושכרה כ- 1,000 מ"ר ל 15 שנים.

ורשת הגלידריות המוכרת מירושלים  "קצפת" ששכרה כ-180 מ"ר ל-10 שנים וכבר פועלת במתחם.

העסקה האחרונה שנחתמה ממש לאחרונה היא של  רשת "קפה דניה" אשר תשכור כ-150 מ"ר לתקופה של 10 שנים, עבור מסעדה חלבית.

מתחם הכשרת היישוב ב BBC כולל 3 מגדלים. הראשון הוא מגדל הכשרת היישוב המתנשא לגובה של 40 קומות וכבר מאוכלס, השני הוא מגדל שבעת הכוכבים הצפוי להיות הגבוה באזור ויתנשא לגובה של 52 קומות והשלישי – קומפלקס רפואי מודרני בן 20 קומות שמיועד לחברות בתחום הרפואה, מעבדות וקליניקות פרטיות.

לאורך קומת הקרקע של שלושת המבנים תוכנן סטריפ מסחרי שיכלול  כ-4,000 מ"ר.

מגדל שבעת הכוכבים הנבנה בימים אלה צפוי להתאכלס ברבעון הרביעי של 2022.

עודד סתר, סמנכ"ל הפיתוח העסקי של הכשרת היישוב מציין: "תחילת הפעלת הרכבת הקלה, אשר תעבור בסמיכות לקומפלקס הכשרת הישוב ב-BBC תחזק מאד את המתחם כולו בכלל ואת הפרויקט בפרט, שכן תחנת הרכבת נמצאת ממש מתחת למגדלי המשרדים של הפרויקט.

אחד האלמנטים עליו אנו שמים דגש על מנת להמשיך ולחזק את המתחם, הוא פיתוח של שטחי מסחר, הסעדה ופנאי לטובת העובדים במתחם. בשנה הבאה אנו עתידים להתחיל בהקמת הקומפלקס הרפואי שיהיה חלק אינטגרלי מהמתחם ובו יהיה שטח מסחרי נוסף של למעלה מ 2000 מ"ר אותו גם נפעל להשכיר".

כתיבת תגובה