שיא: מיזם האופניים ללא שרשרת OYO גייס 5 מיליון ש”ח

שיא חדש במימון המונים: מיזם האופניים ההיברידיות OYO, הפך לקמפיין מימון ההמונים הגדול בישראל לאחר שגייס את המקסימום – 5 מיליון ₪ באתר Fundit

האופניים של oyo bike ללא שרשרת | צילום: יח"צ

מיזם האופניים ההיברידיות ללא שרשרת OYO, גייס 5 מיליון ₪ תוך חודשיים מכ- 560 משקיעים ובכך השלים את מטרת הגיוס שלו. השגת מטרה זו, תאפשר לחברה לסיים את דגם הייצור הסדרתי ולהשלים את הפיתוח לקראת יציאה לשוק העולמי. מימון ההמונים בוצע על ידי פלטפורמת fundit מבית הדסטארט.

בפוסט בעמוד הפייסבוק של החברה כתב זיו ברוש, היזם: “אנחנו רוצים להודות לכם 560 המופלאים שהפכו את הגיוס של בי סי בייק לגיוס ההמונים המוצלח ביותר עד היום בישראל. גיוס שהושלם שלושה ימים לפני המועד המתוכנן מאחר והגיע ליעד הגיוס המקסימלי שהצבנו לעצמנו. אין כמו הבעת האמון שלכם להוכיח שאופני ה-OYO של בי סי בייק הם מוצר עם פוטנציאל לשנות את שוק הרכיבה על אופניים שלא ממש השתנה ב-200 השנים מאז שהומצאו האופניים. אנחנו נרגשים מהבעת האמון החד משמעית שלכם ומבטיחים לעשות את כל שביכולתנו לממש את המוצר והחברה”.

250/200

אופני OYO הם האופניים ההיברידיים הראשונים מסוגם בעולם, המשלבים מערכת הנעה חשמלית עם מנגנון הידראולי. האופניים הם ללא שרשרת, אוטומטיים לחלוטין ומספקים חווית משתמש חדשה – המדמים את הרכיבה לנהיגה ברכב אוטומטי.

ברוש הסביר את הייחוד: “אנחנו ממציאים כאן את האופניים מחדש. אלה האופניים הראשונות בעולם ללא שרשרת, הן בעלות מנוע חשמלי והן גם מחליפות הילוכים לבד. כל מי שנסע באופניים בירושלים או חיפה מכיר את התחושה – הירידה הסתיימה ועכשיו צריך להתחיל לעלות ולהחליף הילוכים. כאן זה שונה לחלוטין. האופניים עוזרות לך, מחליפות הילוכים לבד, והופכות את הרכיבה לפשוטה הרבה יותר. זהו מימון ההמונים השלישי והמשמעותי ביותר עד עתה, שאמור לסייע לנו לסיים את דגם הייצור של האופניים, ה- OYO 5, ולהתחיל למכור אותן ברחבי העולם”.

830/125

תגובה אחת ל: "שיא: מיזם האופניים ללא שרשרת OYO גייס 5 מיליון ש”ח"

  1. בתור יזם של פרוייקט כזה גדול קצת מביך שאתה מדבר על אופניים בלשון נקבה ולא בלשון זכר לדוגמא: האופניים הראשונים, האופניים מחליפים לבד הילוכים וכו’…

כתיבת תגובה