שיווק דיגיטלי מתיש אתכם? תוספי כרום שיקלו מעט ויחסכו לכם זמן

צילום : pixbay

תוסף ColorZilla

זהו תוסף שיכול להתאים לכל מי שמעצב אתר או מנסה להשיג את הקוד של צבע מסוים שמצא חן בעיניו. עם התוסף תוכלו לדגום את הצבע שמצא חן בעיניכם ולקבל את הקוד שלו מבלי לשבור את הראש.

box

תוסף Save to Pocke

אם קרה לכם שנתקלתם במאמר שבדיוק מדבר על קידום אתרים אורגני שמצא חן בעיניכם או נראה מסקרן אך לא היה לכם את הזמן לקרוא אותו באותו הרגע, עם התוסף תוכלו לשמור את המאמר בארכיון ולקרוא אותו במועד יותר מאוחר כשיתפנה לכם הזמן.

תוסף Grammarly

לפעמים במסגרת העבודה אתם נאלצים לשלוח מיילים בשפה האנגלית. עם זאת, לא תמיד אתם יודעים להתנסח ברמת שפת האם באנגלית. כאן נכנס התוסף, המטרה שלו היא לעזור לכם לנסח את המיילים בצורה נכונה, הוא אף מתריע על שגיאות כתיב ומציע תיקונים.

תוסף Tag Assistant

מדובר בתוסף שימושי לכל מי שעוסק בפרסום בפייסבוק, פרסום בגוגל ועוד. על מנת לקבל נתונים על האתר או על המודעות יש צורך בהטמעת קודי מעקב. עם זאת לא תמיד אתם יודעים אם הטמעתם נכון את הקודים. עם התוסף תוכלו לדעת אם הקוד למעקב שהטמעתם באתר עובד. התוסף מציג את כל הקודים שהוטמעו באתר בין אם זה קוד פיקסל של פייסבוק או קוד אנליטיקס. במידה ויש קוד שהוטמע בצורה לא נכונה הוא יסומן בצבע אדום.

תוסף Clear cache

שימושי לכל מי שעורך שינויים באתר. יש מצבים בהם אתם מבצעים שינויים באתר אך לא תמיד רואים אותם בפועל (במידה ושמרתם את השינויים), בעזרת התוסף תוכלו לנקות את המטמון של האתר ולקבל תמונת מצב עדכנית של האתר עם השינויים שהחלתם בו.

תוסף LastPass

מדובר בתוסף שמרכז לכם את הסיסמאות ושולף אותן ברגע שצריך. לפעמים קשה לעקוב אחר כל הסיסמאות של החשבונות המרובים שיש לנו. התוסף יודע לחבר בין הסיסמא לחשבון הרלוונטי.

מקווים שעזרנו לכם.

side
inner

כתיבת תגובה