שיווק זה לא עבירה

להיות 'הראשון שזיהה' זה טוב, אבל גם קשה • הכירו את אסף חֶמֶץ – מנכ"ל 'נאנוק הפקת סרטי תדמית', אחד מהחלוצים בתחום הוידאו השיווקי בישראל • יהודה אדלר הושיב אותו לשיחה מרתקת על וידאו שיווקי, על חרדים, ובכלל על איך משווקים נכון ב-2019 • על הדרך הוא הוציא ממנו חתיכת התחייבות שנוגעת לכולנו • ביזנעסופש

פודקאסט - יהודה אדלר

את האמת, אני חוקר הרבה מאוד זמן את עולם הוידאו השיווקי, רק חיכיתי להזדמנות שיבוא מישהו שבאמת ידע לענות על השאלות שלי – מה יש בוידאו שהוא כ"כ ממכר. מה הערך העצום שנותן וידאו לעסק. הפקת סרטון דורשת הרבה יותר עבודה מכתיבת פוסט לפייסבוק, זה שווה את זה? (כנראה שלגמרי כן). שאלתי וקיבלתי תשובות.

Box

'את הבוקר אני מקדיש לכתיבת תוכן עם ערך, אח"כ אני כבר לא מספיק מפוקס' – זאת במילה אחת משנתו של אסף. תוכן עם ערך זאת השיטה הטובה ביותר לגרום לאנשים להכיר אותך ולפנות דווקא אליך. אם עזרת לבנאדם לפתור חלק מהבעיה שלו, למה שהוא לא ישלם לך כדי שתפתור לו את כולה?! במהלך הפרק שאלתי את אסף מה עושים עם הפחד להיחשף מול מצלמה. תבין – הוא אומר, אתה לא הסיפור פה, זה שייעזר בסרטון שתפיץ הוא זה שרלוונטי פה. נו, מול כזה ערך יש משמעות לקושי להיחשף? תודו שזה חכם.

דיברנו על חרדים ושיווק בוידאו. האם זה עובד אצלם? מה ההבדל בין התחרות במגזר החילוני למגזר החרדי? האם שווה להיכנס לתחום ומי מתאים לעבוד בזה?

בשנים האחרונות הוא גם משווק קורסים פרונטליים ודיגיטליים שיצר דיברנו גם על זה. תכלס' יכולנו לדבר עוד כמה שעות אבל הזמן נגמר, חבל.

Inner – Calcala

 

לאורך כל השיחה עם אסף בולטת העובדה שהוא מומחה אמיתי בשיווק, לא, לא שיווק של המוצרים שלו. הוא יודע להגדיר היטב את הצורה הנכונה שבה צריך כל עסק לשווק את עצמו כדי להגדיל את המכירות שלו. זה ממש לא משנה באיזה תחום אתה עוסק, שיווק אתה בודאי עושה. כנס לפרק, תקשיב ותהיה כבר מעכשיו טוב יותר.

בכל מצב, אם בא לך לכתוב לי הערות, תגובות או סתם משהו, אני כאן.

 

ליצירת קשר אישי עם יהודה אדלר לשיחה על כוס קפה: yehudajjadler@gmail.com

Inner – Calcala

כתיבת תגובה