שימוש חכם במנוע החיפוש של גוגל

כאשר מדובר בעסק הפרטי שלנו, אנו רוצים להימצא במקום הראשון וכמה שיותר מהר. גוגל אדוורדס הוא כלי מצוין לשם כך המאפשר לנו לקדם את העסק, והוא מותאם במיוחד למנוע החיפוש של גוגל. אך על מנת להשיג את התוצאות הטובות ביותר, יש צורך להשתמש בו בחכמה

מדיה חברתית | תמונה: PIXABAY

להכיר את הכלים המתקדמים של גוגל אדוורדס

אחת הדרכים הטובות יותר לבצע שיווק ופרסום בגוגל היא להכיר את הכלים המתקדמים של גוגל אדוורדס. אלה כמה מהכלים הבולטים שמומלץ לתת עליהם את הדעת:

הסבר במודעות – מדובר בתוסף אשר מאפשר לבעלי העסקים להוסיף שורת הסבר על העסק. בתיאור זה כדאי להדגיש את יתרונותיו של העסק לעומת המתחרים.

Dynamic Remarketing– או בעברית "שיווק מחדש דינמי". כלי זה מאפשר לפרסם מודעות מותאמות אישית. לדוגמה, אם הלקוח חיפש מוצר מסוים ברשת, הוא יקבל מידע על אותו המוצר או מוצר דומה שמציע המפרסם: מחיר, תמונה, תיאור כללי וכדומה.

Ads Customizers– כלי טוב להשקות של מוצרים ושירותים חדשים. אם אתם מעוניינים ליידע את הגולשים לגבי השקה של שירות מסוים או מבצע מטורף, תוכלו לפרסם את האירוע כשבוע לפני תחילת ההשקה.

Google Adwords Editor– העורך של אדוורדס שבאמצעותו ניתן לבצע שינויים משמעותיים במודעות כמו למצוא כפילויות של מילות מפתח, לשכפל מודעות, להחליף טקסטים ועוד.

שימוש בכרטיסיית מאפיינים דמוגרפיים – כרטיסייה המאפשרת לבעל העסק לבצע פילוח של קהלי היעד לפי גיל, מצב הורות, חתך ועוד. בזכות הכרטיסייה יכול המפרסם לקבל מידע חשוב על קהל היעד המקליק על המודעות שלו ולפעול בהתאם. לדוגמה, אם גילם של המקליקים נע בין 34 ל-50, המפרסם יכול לצאת בקמפיין המותאם להם.

אסטרטגיית מחיר – אם המפרסם מעוניין לעקוף את המתחרים שלו, הוא יכול להשתמש בכלי שימוש באסטרטגיית מחיר גמישות. מנהל המודעה יכול לבחור להגדיר את המחיר באופן אוטומטי, וזאת במטרה להשיג דירוג גבוה יותר בגוגל.

Shopping Campaigns– כלי זה מיועד במיוחד למסעות פרסום של קניות אונליין. מסע הפרסום כולל מגוון רחב של מוצרים ומידע חינוי כמו מחיר, תצוגה וכדומה. אם כי חשוב להבין שכלי זה אינו רלוונטי למסעות פרסום בישראל, אלא למפרסמים המשווקים את מוצריהם גם למדינות אחרות בעולם.

Inner article

עורך דין? האם המשרד שלך מקודם באינטרנט?

קידום עורכי דין באינטרנט הוא אולי אחד הנושאים המשמעותיים ביותר עבור מקדמי האתרים. משרדי עורכי הדין בישראל רק הולכים ומתרבים וקיימת תחרותיות רבה בתחום. בעקבות התחרות הגדולה, חשוב למצוא מקדם אתרי אינטרנט אשר יוכל להגדיל את מספר הפניות של הלקוחות אל משרד עורכי הדין, לבצע חקר מילות מפתח רלוונטיות, להפיץ סרטונים איכותיים ולהפעיל את כל הכלים האפשריים כדי להתאים את סוג הקידום לעורך הדין. כמו כן, כדי להגדיל את הפניות ולא להפסיד אף ליד אינטרנטי, חשוב להנגיש את האתר ללקוחות מכל מכשיר. בסופו של דבר, כאשר ללקוח יש בעיה משפטית כלשהי, הוא מחפש את הפתרון הטוב ביותר. ואיש המקצוע, מבחינתו, נמצא באתר האינטרנט.

חברת Winner Marketing היא חברת קידום אתרים מקצועית המציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים איכותיים, כולל שירותי קידום ייעודיים לעורכי הדין. כך שאם אתם מועניינים להשיג תוצאות איכותיות ברחבי הרשת, כדאי לכם לפנות אליה.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה