שלב נוסף במהפכת האשראי: הכירו את ‘מקס’

‘לאומי’ השלימה היום את הפרידה מחטיבת האשראי שלה, שנקראת מעתה max • עד כמה הדבר ישפיע על הלקוחות בצורה ישירה ובצורה עקיפה? • מה היה המהלך האחרון של לאומי לפני ההיפרדות? • ומתי נתחיל לראות את כרטיסי האשראי הממותגים של ‘מקס’? • למקסם למקסם למקסם

הכרטיסים החדשים עם הלוגו החדש של מקס | יח"צ

תשכחו מהשם לאומי קארד ותתרגלו לשם max. המהלך קורה שבוע לאחר שלאומי השלימה את המכירה של לאומי קארד לקרן וורבורג פינקוס האמריקאית. היום (שלישי) חברת האשראי משנה את שמה באופן רשמי והופכת לגוף עצמאי.

ומה הספיקו בלאומי קארד לעשות רגע לפני העברת הבעלות? להעלות ריביות לצרכנים. בימים האחרונים, פרסמה לאומי קארד את הדו”חות הכספיים שלה לרבעון האחרון של 2018. על פי הנתונים שפרסמה לאומי קארד, נכון לסוף 2018 הריבית עומדת על 7.4%, עליה של כמעט 15% מאז 2017. הדבר תרם לא מעט להכנסות של חברת האשראי, שהכניסה מריבית נטו כ-307 מיליון ש”ח ב-2018, ואילו הכנסותיה מהפסדי אשראי הגיעו ל-114 מיליון ש”ח בשנה האחרונה, עליה של כמה עשרות אחוזים בכל פרמטר.

250/200 סייד בר + קובייה

כאמור, היום מחליפה לאומי קארד את המיתוג שלה שמשתנה ל’מקס’, חברת האשראי החדשה תרחיב את השירותים שלה לתחומים נוספים, ביניהם ביטוח לעסקים קטנים ולכלל הציבור. במקס אמורים לרכוש גם את חברת כספיט, שמוכרת מסופי תשלום לרבים מהעסקים הקטנים בישראל.

ומה השינוי אומר מבחינת לקוחות מקס? לפי החברה, ההטבות של מחזיקי כרטיס האשראי של לאומי קארד לא יבוטלו, ואף יורחבו בכמה תחומים. כרטיס האשראי עליו מוטבע סמל ‘לאומי קארד’ ימשיך לפעול גם לאחר שינוי השם. במקס החליטו שלא לפתוח בהליך החלפת כרטיסים כולל שהיה עולה כמה מיליונים לחברה. אלא שכאשר יסתיים תוקף הכרטיס ויונפק חדש במקומו, אזי הוא יהיה עם המיתוג החדש של מקס.

בנוסף לכך, כרטיסים חדשים שיונפקו, יהיו תחת המיתוג של מקס.

כאמור, הכרטיסים הקיימים של לאומי קארד ימשיכו לפעול כרגיל, כולל כל הוראות הקבע, ההלוואות והחיובים השונים.

Inner article

בנוסף לכך, כל ההטבות הקיימות וכרטיסי המועדון השונים ימשיכו לפעול כרגיל. במקס מתכוונים אף להרחיב את ההטבות, כך שיכללו תחומים נוספים, ביניהם קניות בחו”ל ודברים בתחום האוכל והקולינריה.

הלוגו החדש של החברה

עם זאת אמורים להתבטל בקרוב הטבת ה-1+1 של לאומי קארד, שתסתיים בתחילת החודש הבא. במקומה יקבלו הלקוחות תכנית הטבות חדשה בשם גודיס. בנוסף לכך: החל מחודש יולי הקרוב, לא תתאפשר צבירת נקודות תעופה במסלול של יונייטד איירליינס, מלבד לקוחות “פירסט” שיוכלו להמשיך לצבור נקודות.

בתחום הנקודות יהיה שינוי נוסף, שימנע החל מיולי העברת נקודות מכרטיס אשראי בנקאי לכרטיס אשראי חוץ בנקאי.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

תגובה אחת ל: "שלב נוסף במהפכת האשראי: הכירו את ‘מקס’"

  1. כל עוד הפינוקים וההטבות ממשיכים עם מקס, אני מרוצה 🙂

כתיבת תגובה