"שלם טאואר": כך הולך ונבנה מגדל היוקרה החרדי

העוברים והשבים על שפת רחוב יפו פינת רח' הטורים לצד מסלול רכבת הקלה, לא יכולים להחמיץ את עגורני ענק המתנשאים למלא התורן • עבודות בניית שלד המגדל מתבצעות במרץ לאחר תקופת חפירה ארוכה

"שלם טאואר". הדמית חוץ

את תנופת הבניה הזו המתרחשת בלב ירושלים קשה להחמיץ: העוברים והשבים על שפת רחוב יפו פינת רח' הטורים לצד מסלול רכבת הקלה, לא יכולים להחמיץ את עגורני ענק המתנשאים למלא התורן. גם משאיות בטון הנכנסות ויוצאות בזו אחר זו ממתחם הבניה, ממחישות את הקצב המואץ של בניית מגדל הפאר הירושלמי "שלם טאואר".

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

בשבועות האחרונים הושלמו בנייתן של שתי הקומות הראשונות במגדל המגורים, זאת לאחר שהסתיימו עבודות בניית קומות החניות, המחסנים, הבריכה חדר הכושר והאולם הרב תכליתי. עבודות בניית שלד המגדל מתבצעות במרץ לאחר תקופת חפירה ארוכה שהתבצעה לפי התקן וכללה את חפירת ויציקת היסודות.

יצוין, כי תנופת הבניה המואצת במקום מביאה כל העת להתעניינות גדולה בפרויקט שכבר צץ ונראה היטב מעל פני מהקרקע. גם העובדה שקו הרכבת המהיר לתל אביב החל לפעול ותנופת הבניה בכל פרויקט הכניסה לעיר בעיצומה עושה את שלה ובמשרד המכירות מדווחים על מתעניינים רבים הן מרחבי הארץ והן מרחבי העולם.

נודע, כי לאחרונה נחתמו חוזי מכירה לשתי דירות נוספות בפרויקט ודירות נוספות מצויות בתהליכי מו"מ מתקדם.

במשרד המכירות מציינים, כי ההתעניינות הרבה נובעת גם בשל החשש שהריבית שהחלה לעלות החודש בהדרגה צפויה להביא גם לעלית מחירים בפרויקט. מסיבה זו, רוכשים רבים מעוניינים לנצל ההזדמנות כעת, במחירים הנמוכים, בייחוד מול ההתקדמות הממשית בשטח.

תנופת הבניה מספרת את סיפור בנייתו של אחד הפרויקטים המרשימים והנוצצים ביותר בירושלים – 'שלם טאואר'. המיזם היוקרתי הניצב בלוקיישן שאין שני לו. הקולות הרמים העולים מאתר הבניה בימים אלו מאיצים רבים להזדרז ולתפוס את ההזדמנות שכנראה לא תחזור במרכז ירושלים. במשרד המכירות מציינים, כי ההתעניינות המוגברת בתקופה זו מצד לקוחות בארץ ובחו"ל, נובעת מהתקדמות הבניה המהירה כאשר המבקרים מבינים שמדובר בעסקה שלא תחזור על עצמה.

'שלם טאואר' הנו מגדל דירות בוטיק אקסקלוסיבי, ההולך ומוקם במתחם תחנת הדלק הטורים לשעבר, מרחק הליכה מאזור הסיטי החדש של ירושלים הנמצא בימים אלה בהליך תכנון ובניה מתקדם, ועתיד להפוך את הכניסה לעיר למרכז העסקים והמלונאות של ירושלים. תכנית הסיטי תוסיף לעיר למעלה מ-60 אלף מקומות עבודה ותשמש מוקד תחבורתי מרכזי בעיר, החל הרכבת הבינעירונית המהירה מתל אביב וכלה ברכבת הקלה בירושלים. מן העבר השני, 'שלם טאוואר' ממוקם בסמיכות לשכונות החרדיות ומרכז ההוויה התורנית, כמו גם לשכונת גאולה ומאה שערים – מרכזי הקניות והמסחר של המגזר החרדי, כך שהוא נהנה מכל העולמות.

מאחורי הפרויקט עומדת חברת אקה נדל"ן בבעלות אלי קליין הבונה את הפרויקט המובילה את מיזמי הבניה היוקרתיים בירושלים, כמו 'פסגות ירושלים' ברח' ברנדייס, 'האחוזה' ו'מצפה נוף' בשכונת רוממה, 'משכנות קריית משה', ועוד.

החברה הציבה רף גבוה וחסר תקדים למגזר החרדי מבחינת אביזרי יוקרה ונוחות. כך למשל, ייהנו הדיירים מלובי כניסה מהודר, הכולל עמדת Doorman מאוישת, חדר ישיבות מפואר ומאובזר, חדר דואר, פטיו מואר ואלגנטי למנוחה ומרגוע, קומת ספא מפנקת הכוללת בריכת שחיה מחוממת, חדר כושר מאובזר וחדיש, סאונה יבשה ועוד. דומה כי רמת יוקרה כזו טרם נראתה במיזמי נדל"ן למגזר החרדי.

Inner 620/130

כתיבת תגובה