תאורה בקו אפס; האפשרות לפסל את החלל באמצעות האור

מערכות תאורה שניתנות לשליטה מהסלולארי ומהמחשב הולכות ונפוצות יותר ויותר, גם נורות הלד החסכוניות הולכות ומתרבות, אך שילובן במערכות תאורה צמודות תקרה נשמע מעניין ומציע שילובי תאורה מרתקים ומעצבים

להאיר בקו אפס. צילום: שי אפשטיין | יח"צ

בעידן טכנולוגי רווי בפיתוחים והתחדשות מתמדת, אי אפשר לפסוח על חידושים גם בתחום התאורה. המנורות התחלפו במערכות תאורה, והמטרה היא כבר לא רק “להאיר”, אלא להשלים את עיצוב החלל. ‘דורי קמחי תאורה אדריכלית’ מציגים מערכות תאורה מודולריות בקו אפס עם התקרה.

מערכות התאורה המתקדמות, פותחו על ידי צוות מעצבים ומהנדסים מקצועי והן מאופיינות בקו עיצובי מודרני ונקי ומוטמעות בתקרה בקו אפס. הווה אומר, באותו קו עם התקרה. כל מערכת מורכבת מפס צבירה חשמלי, המוטמע בתקרה ובתוכו ניתן לשלב מספר אביזרי תאורה, כגון ספוטים המאפשרים תאורה ישירה וממוקדת או פסי אור רציפים לתאורה רכה ומפוזרת.

roga-250

שתפ לוק - מטבחי דקל2

 

באמצעות מערכות אלה ניתן לייצר קווים או נקודות של אור, משחקים של אור וצל אשר מגדירים מחדש את החלל ומפסלים בו את האווירה הרצויה, כך שהחומר מקבל ביטוי חזותי עצמאי. את המערכת ניתן לתכנן בכל אורך רצוי בהתאם לדרישות הפרויקט ובמגוון רחב של צורות גיאומטריות.

כל אביזרי התאורה, במערכות אלו מבוססים טכנולוגית לד, בעלי אורך חיים ארוך ביותר היוצר חיסכון בעלויות לאורך זמן ונוחות שימוש ואחזקה. טכנולוגיה מתקדמת זו מאפשרת גם חיבור לעזרים טכנולוגיים חכמים אחרים המאפשרים שליטה בעוצמת האור באמצעות טלפונים חכמים וחיבור למערכות ‘בית חכם’. המערכות מגיעות בצבעים שחור/לבן/אלומיניום טבעי, וניתן גם לצביעה.

קו אפס - קמחי3

קו אפס - קמחי2

שתפ לוק - מטבחי דקל3

side
inner

כתיבת תגובה