תל ציון: כינוס הדיירים החדשים בשלב ב’ לקראת שלב האכלוס

עם תחילת האכלוס בשלב ב’ בפרויקט החדש בתל ציון התקיים ערב גיבוש – מלווה מלכה לכלל הרוכשים אשר מתחילים לאכלס את דירותיהם בימים אלו. הערב נערך ע”י חברות בתי אמנה, שאג ולול וחלק ונחלה, החברות הבונות והמשווקות את הפרוייקט האיכותי בתל ציון וקופ”ח כללית

תל ציון - ערב גיבוש

במהלך הערב סקרו נציגי היישוב את כלל השירותים הנרחבים המוצעים לתושבים, הן הוותיקים והן החדשים, מוסדות הציבור שבמקום, שירותי הרפואה, מוסדות החינוך, פעילויות ההעשרה וההווי שנערכות תדיר. כהשלמה למידע ולקבלת הפנים החמה נשא דברים נציג קופ”ח כללית ר’ משה רוזנגרטן מנהל המגזר החרדי במחוז ירושלים, בדבריו הוא סקר את מגוון השירותים הרחב והמקצועי שמעניקה קופ”ח כללית לתושבי תל ציון.

בנוסף לכך שמעו הנאספים מפי נציגי חברות בתי אמנה וש.א.ג (ולוול) סקירה נרחבת ומקיפה אודות התקדמות הפרויקט, ותוכניות לעתיד, תוכניות המלמדות על כך כי איכלוס ובניה של למעלה מ-400 דירות הינו רק ההתחלה. בסיום דבריו אמר ר’ ולוול הורביץ שרק חלומות שיש בהם חלום מתגשמים. תל ציון הוא חלום שמצד אחד הולך ומתגשם תוך כדי איכלוס של למעלה מ 150 דירות, ומצד שני הוא חלום שהולך ונרקם למול עיננו, בתהליכי פיתוח ותכנון של עוד מאות רבות של יח”ד”.

את המעמד כיבדו  בנוכחותם רבני התאגדות הקהילות, ראש ישיבת יד אהרון הגאון הגדול רבי יהושע אייכנשטיין שליטא, ורב קהילת שערי תבונה הגאון רבי ישראל גואלמן שליט”א. וכן כיבדו בנוכחותם ראש ישיבת אמרי דעת ונשיא קהילת בני תורה תל ציון הגאון הגדול רבי שאול גבאי שליט”א, המרא דאתרא הגאון רבי אברהם גולדברג שליט”א ורב קהילת תהילה לדוד בתל ציון הרה”ג רבי שלמה דבוש שליט”א.

במהלך הדברים הרחיבו הרבנים שליט”א אודות עקרונות השכונה ותקנותיה, על רצונם לשמור על ייחודיות השכונה, ובפרט על כל המשתמע מכך הלכה למעשה, הוראות, הנהגות ואת הדרך אשר ילכו בה ואת המעשה אשר יעשון.

במהלך הדברים שנשא הגר”א גולדברג אמר כי “תל ציון מתאפיינת בשילוב מיוחד בין קהילות הקודש וזו הדרך להמשיך הלאה ולגדול בתורה ולגדל את ילדנו לחיים של תורה. ב”ה, בתקופה האחרונה באו עשרות רבות של אברכים צעירים והם משתלבים היטב בקהילה הקיימת, תורמים למקום ולעצמם”.

 

 

 

 

 

 

side
ono-inner

כתיבת תגובה