תמונות ראשונות: יונדאי אלנטרה החדשה כבר כאן

יונדאי משיקה את אלנטרה החדשה עם עיצוב חדשני, אבזור מפואר, גג נפתח ומערכת מולטימדיה ייחודית • עוד ב- i35 החדשה: מצבי נהיגה משתנים ובלימה אוטונומית במקרי חירום

יונדאי אלנטרה החדשה | צילום: יצרן

ביונדאי פותחים את 2019 בהשקה של האלנטרה החדשה, מכונית הסדאן המשפחתית המצליחה של החברה.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

Box

בשנה האחרונה שוב כבשה יונדאי את המקום הראשון במכירות רכב בישראל ושמרה על מעמדה כמותג הרכב הנמכר בישראל. כעת היא משיקה את הדגם החדש של האלנטרה, שעובר מתיחת פנים רצינית.

מתיחת הפנים שעוברת האלנטרה החדשה, כוללת שיווק דגם ברמת אבזור Inspire SR ואבזור בטיחות מקורי אשר מגיע בתור סטנדרט עם הרכב החדש.

בין היתר, יש ברכב החדש שלל מערכות בטיחות מתקדמות, הכוללות 7 כריות אוויר, כמו גם את מערכת ה- FCA – המספקת בלימה אוטונומית לרכב במצבי חירום, מערכת ה- LKA – מערכת אקטיבית הכוללת תיקון הגה לסיוע בשמירה על נתיב הנסיעה ו- SCC – בקרת שיוט אדפטיבית.

"האלנטרה קיבלה עיצוב נועז יותר עם חזית חדשה הכוללת קצוות חדים משולשים, סבכת גריל משושה אשר מיישרת קו עם העיצוב החדש של יונדאי, פנסים מתוחים לאחור משולבי LED DRL, פנסי ערפל, עיצוב חדש לחלק האחורי, תא המטען, יחידות התאורה והפגוש האחורי בעזרת הזזת לוחית הרישוי אשר מעניקה מראה חלק יותר ומכסה מנוע בעיצוב שרירי וספורטיבי יותר", נמסר הבוקר מקבוצת 'כלמוביל', היבואנית של יונדאי בארץ.

"כמו כן, מידות הרכב שופרו וכעת עומדים על אורך של 4,620 מ"מ לעומת 4,570 מ"מ בדור הקודם. תוספת של 5 ס"מ". כך בכלמוביל.

Inner

גם בתחום המולטימדיה והבידור, מספקת האלנטרה החדשה מענה מצוין, כאשר היא מצוידת גם במערכת המולטימדיה Connected Car הכוללת צג מגע 8 אינץ' דיגיטלי עם תוכנת הניווט של Waze, דיבורית בלוטות' (BT) ומצלמת נסיעה לאחור. שיפורים נוספים הם שליטה מההגה על מערכת השמע, גג שמש נפתח, הגה מצופה עור, בורר מצבי נהיגה Drive Mode עם בחירה בין שלושה מצבים לאופני נהיגה משתנים.

שיפורים נוספים הנמצאים בדגם החדש של האלנטרה, הם פנסי ערפל קדמיים, אימובילייזר מקורי, מזגן עם פתחי מיזוג למושבים האחוריים, מראות חשמל מתקפלות אוטומטי, פנסי איתות במראות, נעילה מרכזית, חיישני תאורה, מפתח שלט מתקפל, תאורת יום DRL וחישוקי סגסוגת קלה 16 אינץ'.

גם בשני הפרמטרים החשובים ביותר -מחיר וצריכת דלק- יונדאי מספקת את הסחורה, כאשר צריכת הדלק המשולבת של האלנטרה החדשה עומדת על 6.8 ליטר ל-100 ק"מ של נסיעה משולבת, והמחיר עצמו עומד על 135,000 ש"ח בלבד, כמחיר הדגם הקודם של ה'אלנטרה', רק עם כל התוספות הבטיחותיות והבידוריות.

Inner

כתיבת תגובה