תשכחו מ'מנטה': המיתוג החדש-ישן של חנויות הנוחות

במהלך שיעלה לחברה מעל 100 מיליון שקלים יהפכו כ-200 חנויות 'מנטה' ל-'JOE' – חנויות הקפה שכבר פעילות כיום בכ-55 חנויות בתחנות התדלוק | המיתוג החדש-ישן יכחיד את המותג מנטה ויעצים את המותג 'JOE' בקמפיין שיתייחס לקפה כמוטיב מרכזי בדרכים

תחנת דלק | צילום אילוסטרציה: סיון פרג'

דלק ישראל יוצאת במיתוג חדש בעלות של כ-100 מיליון שקלים לחנויות הנוחות של תחנות הדלק. המהלך ילווה בקמפיין פרסומי חדש שיתבצע ע"י משרד הפרסום גליקמן סמסונוב שמיר.

במסגרת הקמפיין והמיתוג החדש לחנויות הנוחות של תחנות הדלק יוחלף שם המותג 'מנטה' ל-'JOE'. תקציב המהלך כולל הם את המיתוג החדש, את שיפוץ החנויות ואת עלות הקמפיין הפרסומי.

הבחירה בג'ו נחשבת כמיתוג חדש לגמרי למרות שהוא נעשה בתהליך זוחל וכ-55 חנויות כבר נושאות את שם המותג החדש, משום שעד עתה כ-200 תחנות דלק נשאו את לוגו מנטה לצד לוגו הקבוצה. אך כעת, כשיתחלפו חנויות 'מנטה' – המחזיקות לפי הערכות שונות במכירות של כמיליארד שקל – במותג JOE, יוחלף גם בהתאם מיתוג התחנות לדלק-JOE כאשר זהו מהלך משמעותי לא רק מבחינה תקציבית. האם האימפקט מצד הקהל יהיה שווה את ההשקעה? אין לדעת.

קבוצת דלק מחזיקה בכ-240 תחנות תדלוק, מתוכן כ-175 בבעלות ישירה וכ-65 תחנות נוספות שהיא מספקת להן דלקים. עתה כאמור, החברה מכריזה על תהליך מיתוג מחדש של חנויות הנוחות של דלק מ-מנטה ל-ג'ו, הכולל שיפוץ התחנות בנראות החדשה. המיתוג החדש ילווה בקמפיין פרסומי אשר שם את הקפה האיכותי של JOE במרכז ונותן את הדגש לקפה איכותי על הדרך. קולו של שלמה בראבא ילווה את קמפיין הפרסום.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה