200 מיליון ש"ח יושקעו במרלו"ג חדש של דלתא בקיסריה

דלתא ישראל מותגים והחברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד ישקיעו כ-200 מיליון ₪ בהקמת מרלו"ג נוסף בפארק העסקים החכם של קיסריה | השתיים חתמו על הסכם להקמה ושכירות של מרכז לוגיסטי מתקדם בשטח של כ-17,000 מ"ר שייבנה על ידי החברה לנכסי קיסריה בסמוך למרלו"ג הקיים של דלתא

פארק העסקים בקיסריה |צילומסך מסרטון של החברה לנכסי קיסריה

מרכז לוגיסטי חדש לדלתא ישראל מותגים: החברה חתמה עם החברה לנכסי קיסריה אדמונד בנימין דה רוטשילד על הסכם להקמה והשכרת מרכז לוגיסטי נוסף בשטח של כ-17,000 מ"ר ובגובה של 34 מטר, בפארק העסקים החכם של קיסריה. החברה לנכסי קיסריה תשקיע בהקמת המרלו"ג האוטומטי והמתקדם כ-100 מיליון ש"ח ואילו דלתא צפויה להשקיע סכום דומה במערכות אוטומציה, מידוף וניהול מלאי חכמות שיותקנו במרלו"ג החדש.

דלתא, תשכור את המרלו"ג לתקופה של 25 שנים. המרלו"ג החדש ייבנה בחלקו הדרומי של הפארק, בסמוך למרלו"ג הקיים של דלתא ולמבנה המשרדים הייחודי שלה.

ענת בוגנר, מנכ"לית דלתא ישראל: "לאור גידול משמעותי בהיקף פעילות החברה ולאחר תהליך איתור ממושך בחרנו לבנות את המרכז הלוגיסטי החדש בצמוד למשרדי החברה, בפארק העסקים החכם של קיסריה. מדובר במרכז לוגיסטי היברידי חדשני, המתקדם ביותר בעולמות האופנה, שמטרתו לתמוך ולתת מענה לצמיחה העתידית של החברה".

מיקי קליגר, יו"ר החברה לפיתוח והחברה לנכסי קיסריה, ציין: "הבחירה של דלתא להמשיך ולהתרחב בפארק העסקים החכם של קיסריה הינה הוכחה נוספת לאטרקטיביות של הפארק וביטוי מוחשי להמשך מימוש החזון של משפחת רוטשילד והנחישות של הברונית אריאן דה רוטשילד להמשיך לקדם את אזור קיסריה בפרט ואת מדינת ישראל בכלל – חזון זה רלבנטי כיום, לא פחות מבעבר".

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, הוסיף: "צברנו ניסיון רב בייזום, תכנון, הקמה, השכרה ואחזקה שוטפת של מרכזים לוגיסטיים ואנו גאים להוביל ולקבוע סטנדרטים חדשים בתחום המרלו"גים האוטונומיים בישראל. אנו מודים להנהלת דלתא ישראל על האמון והבחירה להרחיב את פעילותה בפארק העסקים החכם שלנו ונערכים להמשיך לתת מענה לביקוש ההולך וגובר לשטחי אחסנה אוטונומית מתקדמת בפארק".

את המו"מ מטעם דלתא הובילו: ענת בוגנר, מנכ"לית החברה, יניב בנדק, סמנכ"ל הכספים, ועורך הדין לירון כהן ממשרד פישר ושות' (FBC@Co.). מטעם החברה לנכסי קיסריה – רן אלישע, סמנכ"ל החברה, אבי קורן, סמנכ"ל יועמ"ש, אורן זילברשטיין, מנהל אגף המניבים, ישי קרניאל, מנהל הנכסים, ועורכות הדין גליה זיסקינד-שפיגל וטל לוי ממשרד טולצ'ינסקי, מרציאנו כהן לויצקי ושות'.

כתיבת תגובה