225 יח”ד נוספות אושרו בעיר היין באשקלון

עיר היין באשקלון מתפרסת על פני 4,200 דונם בצפון-מזרח אשקלון וצפויות להיבנות בה בשנים הקרובות למעלה מ-11,000 יחידות דיור שיאכלסו כ-40 אלף תושבים, ומעל 800,000 מ”ר שטחי תעסוקה ומסחר | אביסרור קיבלה היתרי בנייה להקמת 225  דירות חדשות ב-4 בניינים בני 7 קומות בשכונה

פרויקט אביסרור סנטאפ שוט - בעיר היין | הדמיה: טיטו אומן אדריכלים

חברת אביסרור מדווחת על קבלת היתר בניה ותחילת שיווק פרויקט “אביסרור בעיר היין” בשכונה החדשה באשקלון, הכולל 4 בניינים בני 7 קומות ובהם 225 דירות בתמהיל מגוון הכולל דירות 3-6 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. הפרויקט כולל גם לובי ומועדון דיירים.

הפרויקט תוכנן ע”י משרד טיטו-אומן אדריכלים, כשאחד היתרונות הבולטים שלו הוא המיקום האסטרטגי, קירבה לפארק הייטק חדשני ולצד מרכזי תרבות, בילוי ופנאי, מוסדות חינוך וציבור. הפרויקט מחובר ליציאה החדשה מהעיר צפונה בסמוך לכביש חדש המתחבר עם כביש 4 למרכז הארץ. במרחק קצר תחנת אשקלון של רכבת ישראל, צירי תנועה מרכזיים וכבישים ראשיים.

לדברי יורם אביסרור סמנכ”ל שיווק ומכירות באביסרור משה ובניו, “אנו מאמינים מאד בעיר אשקלון, הנהנית בשנים האחרונות מתנופת בנייה ופיתוח משמעותית שהפכו אותה לאחת מהערים הכי מבוקשות בישראל למגורים ולהשקעה, זה הפרויקט הרביעי שלנו בעיר והוא לא ספק , יעניק לרוכשי הדירות חווית מגורים מושלמת כשלצד המגורים יהיו נגישים להם, איזורי בילוי ופנאי, מוסדות חינוך, שירותים קהילתיים שטחים ירוקים רבים ועוד” .

שכונת עיר היין באשקלון מתפרסת על פני 4,200 דונם בצפון-מזרח אשקלון וצפויות להיבנות בה בשנים הקרובות למעלה מ-11,000 יחידות דיור שיאכלסו כ-40 אלף תושבים, ומעל 800,000 מ”ר שטחי תעסוקה ומסחר, כמו גם מאות דונמים של מרחבים ירוקים, עשרות מוסדות חינוך חדשים, וכמובן פארק היי-טק בשטח של כ-85 אלף מ”ר. יהיו בשכונה גם מרכזי קניות פתוחים ומרכז מסחריים, בתי ספר, גני ילדים, מרכזים קהילתיים, בתי כנסת, אולמות ספורט, גינות ציבוריות ומסלולי אופניים ועוד. לאורך הרחובות הראשיים של השכונה תוכננה חזית מסחרית ובה יוקמו גם מבני משרדים.

חברת אביסרור פעילה מאוד בעיר אשקלון: החברה בונה כיום את פרויקט “נופי אביסרור” בשכונת אגמים בעיר הכולל מגדל מגורים בן 17 קומות ובו 62 דירות לצידו נבנה מתחם מסחרי עם חנויות.

 

Inner article

 

בנוסף היא אכלסה את פרויקט “אביסרור על המים” בשכונה הכולל 6 בנייני בוטיק כשבכל בניין 10 יחידות דיור בלבד, ועוד בניין בן 9 קומות, ולפני כן השלימה את פרויקט “אביסרור באגמים” שכלל מתחם מגורים עם 188 יחידות דיור בתמהיל בניינים ודירות מגוון.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה