4 מיליון דולר: Home Hero השלימה סבב גיוס

סטארט-אפ הנדל"ן Home Hero השלים גיוס של 4 מיליון דולר • החברה צפויה לפתח פעילות באירופה ב- 2019 • בין המשקיעים: דרורית ורטהיים, מארס מדיה גרופ וקרן AltaIR

אביב גרטן ושי שפיגלבלט | צילום: ג'ימפס

חברת הסטראט-אפ Home Hero מהרצליה פיתוח השלימה בימים האחרונים גיוס הון של 4 מיליון דולר ממספר משקיעים, בהם אשת העסקים דרורית ורטהיים, קרן AltaIR MMG, קרן ההשקעות מקבוצת מארס מדיה, וכן משקיעים פרטיים נוספים.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

box

סטארט-אפ הנדל"ן Home Hero (שנוסד כ-RealX) רותם את הטכנולוגיה ליצירת מרחב בטוח וידידותי (safe zone) לביצוע העסקה המורכבת והגדולה ביותר בחייהם של רבים – מכירה ורכישת נדל"ן. הממשק של Home Hero, המבוסס בינה מלאכותית, מחבר בין מוכרים לקונים של נכס, ומלווה את העסקה עד סגירתה באופן יעיל, משתלם, אינפורמטיבי ובטוח לשני הצדדים ובששת חודשי הפעילות הראשונים שלה, הצליחה החברה לעבור את סף המיליארד שקלים שווי נכסים בשיווק בלעדי של Home Hero.

Home Hero מנגישה את המידע על הנכס באופן מקיף ובסיור וירטואלי בדירה בצילום תלת ממד, כשהנכסים נבדקים ומאושרים ע"י אחד ממשרדי עו"ד הגדולים בישראל. התהליך כולו מלווה ע"י מומחי נדל"ן המסייעים לצדדים בסגירת החוזה. הממשק הייחודי שפיתחה החברה, מחבר באמצעות בינה מלאכותית בין קונים לרוכשים, באופן המשפר משמעותית את הסיכויים לסגירת העסקה. החברה פיתחה יכולות מתקדמות של תמחורי דירות ודירוג עסקאות, ורותמת את הטכנולוגיה לייעול תהליך קבלת ההחלטות עבור הרוכשים והמוכרים.

המודל העסקי של Home Hero פשוט; תהליך בדיקת וצילום הנכס, השיווק המתקדם, התאמת הקונה על ידי אלגוריתם שפיתחה החברה וכן ליווי אישי של מומחה נדל"ן מטעם החברה, כל אלה מוצעים ללא עלות. החברה גובה דמי הצלחה של 0.9% בלבד (בתוספת מע"מ), רק כשעסקת מכר מתבצעת (לעומת עמלה של 2% הנהוגה בשוק). הממשק הטכנולוגי המתקדם, הופך את חוויית השימוש לנוחה וקלה ואת ביצוע העסקה לבטוח וידידותי, בנוסף, גם מייעל את התהליך ומאפשר גביית עמלה נמוכה משמעותית ממחיר השוק.

Home Hero | צילומסך

"תחום הנדל"ן סבל מחוסר התקדמות טכנולוגית מזה עשורים, וזה לא מפתיע שדווקא פה בישראל מתפתח תחום Real-Tech משגשג", אמר עם תום הגיוס אביב גרטן, מייסד-שותף Home Hero. "הבשורה הטכנולוגית לתחום הנדל"ן יוצאת לעולם מישראל וחברות כמו Compass ו-Home Hero עושות מהפכה של ממש. השוק בישראל מעניין מאוד מבחינת גודלו והכאב הצרכני שבו ולכן בחרנו בו שוק ראשון עבורנו, אולם כבר ב- 2019 נתרחב לשווקים באירופה".

לדברי שי שפיגלבלט, מנכ"ל ומייסד-שותף Home Hero, "זה מפתיע שבשוק של יותר מ 100 מיליארד שקלים מכירות בשנה, לא היתה קיימת פלטפורמה טכנולוגית שתענה על הצורך של מכירת דירות ביעילות, בשקיפות ובמקצועיות. הרמנו את הכפפה ובמספר מועט של חודשים מהרגע שיצאנו לאוויר, יש לנו מאות דירות בשיווק בלעדי, עם גיוס של עשרות דירות בחודש,שליטה בערים במרכז הארץ".

שפיגלבלט הוסיף ואמר כי "הצמיחה המהירה הזו מוכיחה את הצימאון של הלקוחות לשירות של Home Hero. תוך חודשיים הכפלנו את מערך המכירות ומתווכים רבים מבינים שהגיע עידן חדש ובו הטכנולוגיה יכולה בהחלט להאיץ את יכולת מכירת הדירות. הטכנולוגיה שלנו מייעלת את תהליך המכירה כולו, חוסכת זמן יקר, הן לרוכשים והן למוכרים, מצמצמת סיכונים ומקצרת משמעותית את הזמן עד סגירת העסקה. זו הסיבה שעמלת הצלחה שלנו היא כל כך נמוכה ועומדת על פחות מחצי מהעמלה הנהוגה בתחום זה. אין שום סיבה שבעידן הטכנולוגי היום, אנשים לא יקבלו מידע מלא ובדוק על הנכס לפני שהם יוצאים מהבית והמוכר לא יצטרך מצד שני לבזבז את זמנו בלהראות את הדירה למתעניינים לא רלוונטיים".

Home Hero נוסדה בשם RealX בשנת 2017 על ידי היזמים שי שפיגלבלט, המשמש כמנכ"ל החברה, ושותפו אביב גרטן, ה- CCO. החברה מונה כיום כ-30 עובדים ומשרדיה נמצאים בהרצליה פיתוח.

side
inner

כתיבת תגובה