5 דברים שאתם חייבים לדעת לפני שאתם רוכשים רכב

המשפחה גדלה, הרכב שליווה אתכם לאורך שנים כבר לא מספיק גדול ומרווח ואתם מוצאים עצמכם שוברים את הראש – מה לעשות • האם יש פתרון הולם לרכישת רכב מיד ראשונה ובתקציב ומימון נוח? בוודאי שכן! רק צריך לדעת את מי לשאול…

לפעמים לשוני ה'שולי' בצורת העסקה ישנה השפעה מכרעת | צילום: לוינסון רכבים

בעבר, משפחות רבות התקשו לרכוש רכב חדש ישירות מהיבואן. זאת משום שגם כאשר ישנה חלוקה לתשלומים – תמיד ישנו סכום ראשוני והתחלתי גבוה שעליהם היה לשלם.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

באופן מיידי ולא מפתיע, חברות ציי רכב שהיו מודעות לצורך הזה הציעו אפשרות לרכוש רכב "יד ראשונה". הרכבים נרכשו מהחברות ולא מהיבואן הרשמי והרוכשים נהנו מאפשרויות מימון נוחות יותר. אמנם זה פתרון נח אך לא במידה שווה לכל הצדדים. לצערנו קרו לא מעט מקרים שבהם חברות ציי רכב נקלעו לקשיים תזרימיים – מה שהשפיע ישירות על היכולת הקיומית שלהם. הרוכשים, למגינת לבם – לא קיבלו את הרכב עליו שילמו במיטב כספם.

לאחרונה פותח פורמט חדשני: רכישת רכב מ"יד 00". במודל הייחודי החברה לא רושמת את הרכבים על שמה אלא רושמת אותם ישירות על שם הלקוח ומסייעת לו להגיע לרכב לו הוא זקוק. אם תהיתם מה ההבדל בין העסקאות השונות כאשר ממילא הלקוח מקבל "רכב מהניילונים" עם 0 ק"מ – הרי שמדובר על הבדל תהומי ומהותי.

מוטי לוינגר מ"לוינסון רכבים", המתמחה בייעוץ לקראת רכישת רכב וליווי של הלקוחות בתהליך הבחירה ע"י היועצים המקצועיים והתאמה של העסקה לצרכי הלקוח, ריכז עבורכם את חמשת הסעיפים המרכזיים והמשמעותיים עליהם כדאי לתת את הדעת טרם רכישת רכב חדש מיד ראשונה – מבלי לחרוג מהתקציב ולהישאר בטווח התשלום החודשי עליו חלמתם!

כיצד פועלת השיטה?

1. לשוני ה'קטן' לכאורה בצורת העסקה ישנה השפעה מכרעת על משתנים רבים.

בראש ובראשונה העברת התשלום ישירות ליבואן שלא דרך צד שלישי, מבטיחה ללקוח לקבל בוודאות את הרכב שרכש. בנוסף, העובדה שהרכב לא שייך בשום רגע לחברת ליסינג מבטיחה שלא נעשה בו שום שימוש והלקוח קיבל אותו חדש ומהניילונים באמת!

2. מכיוון שהרכב נרכש ישירות מהיבואן, האחריות עליו ניתנת מרגע הרכישה בפועל ולא מהרגע שבו הוא יצא מידי היבואן לידי המתווך (חברת הליסינג).

כאשר קיים פרק זמן ארוך בין המסירה הראשונה מהיבואן לחברה השנייה ועד מעמד המסירה ללקוח, הרוכש מאבד למעשה תקופת אחריות יקרה! לעתים, בפרק הזמן הזה משתנה השנתון והרכב מאבד עוד אחוזים יקרים מערכו.

3. נושא המחירון משמעותי במיוחד בעסקאות כאלו. כאשר הרכב לא נקנה מהיבואן ישירות אלא מ"יד ראשונה" הוא מאבד מערכו באופן אוטומטי כ-%15. כך יוצא, שאם הוא ייגנב חלילה או יינזק בצורה מוחלטת (טוטאל-לוס) – סכום הביטוח לא יכסה את עלות הרכב בפועל!

4. לרכישה מהסוג הזה יתרונות נוספים: האבזור המותקן ברכב הינו מקורי בלבד, בשונה מזה המותקן ע"י חברות חיצוניות בכדי לחסוך כסף. כמו כן, כאשר רוכשים רכב מ"יד 00" הטסט תקף ל-3 שנים, ללא צורך לעבור טסט בשנה הראשונה.

5. הסעיף החשוב ביותר – עלות. כל כך טוב? זה בטח יקר… ממש לא! לוינסון מציעים אפשרויות מימון רחבות שיכולות להגיע עד %100!

כפי שזה נשמע, תוכלו לקנות רכב חדש ללא מקדמה. גם הריביות הינן נמוכות במיוחד ומתחילות ב- 1.8% בלבד. המטרה של לוינסון פשוטה: כל משפחה החפצה בכך תוכל להגיע לרכב בתנאים נוחים. אם תרצו – "רכב בר השגה"…

אלפי לקוחות מרוצים כבר נהנו עד היום משירותי הייעוץ, הליווי וההתאמה של חברת לוינסון רכבים. רוצים לשמוע עוד? מעוניינים לקבל ייעוץ לרכישת רכב יד 00 מהמומחים ביותר? השאר פרטים בטופס כאן ⬇ ותתחדש ברכב חדש בתקציב שלך!

side
inner

כתיבת תגובה