56 אוטובוסים, 5 דלתות: המפרקי החדש של אזור המרכז

חברת 'מרכבים' השיקה יחד עם חברת התחבורה הציבורית 'דן' את האוטובוס המפרקי עירוני החדש שלה בעל חמש דלתות

בכירי דן ליד האוטובוס החדש של מרכבים | צילום: מושיק לינדבאום

באירוע שנערך אמש, יום שלישי ה-23.10, השיקו חברת 'מרכבים' וחברת התחבורה הציבורית 'דן' את האוטובוס המפרקי העירוני החדש בעל חמש דלתות.

'ביזנעס' מתרחב בניו-מדיה: מהיום, כל העדכונים – גם בוואטסאפ!

250/200 סייד בר + קובייה

דגם האוטובוס החדש הינו שיתוף פעולה פורה בין שתי החברות, הנוצר כתוצאה מעבודה משותפת רבת שנים, הנועד לשפר את נוחות הנוסעים ואת איכות הנסיעה. הדגם החדש והמהפכני, המבוסס על שלדת M.A.N, מאפשר, בעזרת ריבוי דלתות האוטובוס, עלייה וירידה נוחה ומהירה יותר עבור כלל הנוסעים. בנוסף, הדגם החדש מביא עמו בשורה ירוקה למטרופולין דן עם זיהום מופתח ונסיעה שקטה יותר.

ניר פוזנר, מנכ"ל חברת 'מרכבים', אמר באירוע: "היום אנחנו מסכמים פרוייקט ארוך של כ-9 חודשים בהם עבדנו יחדיו בשיתוף פעולה במטרה ליצור אוטובוס מפרקי-עירוני משופר יותר, טוב יותר ואיכותי יותר למען ציבור הנוסעים. לאורך השנים שיתפנו פעולה בפרוייקטים מוצלחים ורבים, ואני מאחל לנו שנמשיך להעמיק ולחזק את הקשר בין החברות ולעבוד על עוד המון פרוייקטים מעניינים יחדיו".

יו"ר "דן" שמואל רפאלי ומנכ"ל "דן" עופר  זילביגר: "האוטובוס המפרקי החדש בן חמש הדלתות שנקלט בימים אלו בחברת "דן" מביא עמו בשורה ירוקה למטרופולין דן. באוטובוס הוטמעו מיטב הטכנולוגיות המערביות והשיפורים המתמשכים של חטיבת המשק ב"דן" והוא מאפשר קליטה והובלה מהירה של הנוסעים ליעדם. המוצר החדשני הוא תולדה של שיתוף פעולה פורה בין מקצועני חטיבת המשק של חברת 'דן' בין חברת מרכבים, מנכ"ל החברה שראויים לכל ההוקרה. על הביצוע המושלם לקידום התחבורה הציבורית בגוש דן".

בתכנון, חברת מרכבים תמסור לחברת דן כ- 56 אוטובוסים מהדגם החדש להפעלה עד סוף השנה הנוכחית.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה