650 אלף שקל ו-ב.מ.וו X6 החדש שלך

דלק מוטורס הודיעה על תחילת השיווק בישראל של ב.מ.וו X6 החדש • הדגם  החדש, ארוך ב-26 מ”מ מהדגם הקודם ורחב יותר ב-15 מ”מ הוא נמוך יותר ב-6 מ”מ ומשלב פרופורציות מתוחות דינמיות כשרוחק הסרנים של הרכב גדל ב-42 מ”מ ל-2,975 מ”מ

BMW X6 החדש | צילום: באדיבות היצרן

דלק מוטורס הודיעה על תחילת השיווק בישראל של במוו X6 החדש. ה-BMW X6  החדש, ארוך ב-26 מ”מ מהדגם היוצא (אורכו עומד על 4,935 מ”מ) ורחב יותר ב-15 מ”מ (2,004 מ”מ). הוא נמוך יותר ב-6 מ”מ (1,696 מ”מ) ומשלב פרופורציות מתוחות דינמיות, עם מראה שרירי להפליא. רוחק הסרנים של הרכב גדל ב-42 מ”מ ל-2,975 מ”מ.

שבכת הכליות הגדולה של BMW, בעלת המסגרת היחידה, היא המאפיין המרשים ביותר של החזית, כשהקצוות החיצוניים של שבכת הכליות, מתקרבים כעת לפנסים הראשיים, בזווית מובחנת ומוגדרת בבירור. X6  החדש, יגיע לראשונה עם ‘שבכת כליות’ מוארת של   BMWכאבזור תקני, שמוסיפה מגע אקסקלוסיבי לעיצוב החיצוני. התאורה מופעלת על ידי שחרור הנעילה או נעילה של הרכב, אך הנהג יכול להפעיל ולכבות אותה גם באופן ידני. תפקוד תאורה זה זמין גם במהלך הנסיעה.

250/200 סייד בר + קובייה

חישוקי סגסוגת קלה, בקוטר 21 אינטש כלולים כציוד סטנדרטי, וגרסאות גלגלים אחרות במידה 22 אינטש ברמות האבזור הגבוהות.

בישראל, חבילת ה-M Sport הספורטיבית, תוצע כחלק מהמפרט הסטנדרטי בכל הגרסאות.

העיצוב הפנימי של BMW X6 החדש, מיועד כולו להעניק חווית נהיגה אקסקלוסיבית ודינאמית. מבנים ברורים מעניקים לתא הנוסעים, מראה מודרני וספורטיבי. עיצוב סביבת הנהג, עם הארגון והעיצוב החדש של אמצעי הבקרה, מייצג פרשנות חדשה ומתקדמת, של התמקדות בנהג המהווה את סימן ההיכר של  דגמי במוו. הדגם החדש מגיע כסטנדרט עם ריפודי עור.

למרות עיצוב הקופה, העיצוב הפנימי מציע רמת גמישות ושימושיות גבוהה, הודות לגב המושב האחורי המתפצל ביחס 40:20:40 וניתן לקיפול כלפי מטה כדי להגדיל את נפח אזור המטען מ-580 ל-1,530 ליטר. מאפייני אבזור בולטים מרשימת התוספות האופציונליות כוללים מושבים רב-תפקודיים עם תפקוד עיסוי לנהג ולנוסע הקדמי, בקרת אקלים אוטומטית מפוצלת לארבעה אזורים, מחזיקי כוסות עם חימום חשמלי, עיטורי זכוכית על בקרות נבחרות, גג הזכוכית הפנורמי Sky Lounge, , חבילת הניחוח הפנימית Ambient Air ומערכת השמע Bowers & Wilkins Diamond + 3D Surround Sound System.

מערך המנועים הזמין עבור BMW X6 החדש החל מההשקה כולל שני מנועי בנזין וצמד גרסאות דיזל מהדור האחרון. בראש מערך הדגמים עומד דגם  : M

ה-BMW X6 M50i מצויד במנוע טורבו-בנזין V8 עם 530 כ”ס שפותח לאחרונה. לדגם זה מצטרף ה-BMW X6 M50d , המצויד ב-400 כ”ס ממנוע טורבו-דיזל, 6 צילינדרים בטור ורביעיית מגדשי טורבו. מנוע בנזין 6 צילינדרים בטור, עם הספק של 340 כ”ס, מניע את X6 xDrive40i – וה-BMW X6 xDrive30d  משתמש במנוע דיזל 6 צילינדרים בטור, עם 265 כ”ס. כל הגרסאות של BMW X6 החדש עומדות בדרישות של תקן פליטת המזהמים EU6d-TEMP. מערכת הפליטה M Sport, מותקנת כציוד סטנדרטי בכל דגמי BMW X6 ומעניקה לרכב נוכחות קולית מובהקת ועשירה מבחינה רגשית.

Inner article

כל דגמי BMW X6 החדשים מגיעים כסטנדרט עם תיבת הילוכים Steptronic בעלת שמונה הילוכים, והנעה חכמה לכל הגלגלים, אשר ממקסמת את האחיזה, הזריזות והיציבות הכיוונית. הדור האחרון של מערכת BMW xDrive מפצל שוב את מומנט ההנעה בין הגלגלים הקדמיים לאחוריים באופן משתנה ובהתאם למצב – אך כעת עם רמת דיוק גבוהה יותר ובמהירות גבוהה יותר. במצבים שאינם מחייבים הנעה לכל הגלגלים, ניתן לנתב את מלוא ההנעה לגלגלים האחוריים לטובת היעילות והחיסכון. מערכת xDrive שומרת גם על מתן העדפה לגלגלים האחוריים במצבי נהיגה דינמיים במיוחד.

מערכות שלדה מכוילות בשלמות משפרות את התגובות הספורטיביות, רמות הנוחות ויכולות השטח.

מבחר רחב של מערכות סיוע לנהג, סטנדרטיות ואופציונליות, מבליט את BMW X6 החדש כ-Sport  Activity Coupe  חדשני, בעקבות הוספה של מספר רב של תפקודים חדשים , המערכות מצטיינות במיוחד בשיפור הנוחות והבטיחות. המפרט הסטנדרטי של BMW X6 החדש כולל התראת התנגשות והולכי רגל עם תפקוד בלימה בעיר (City Braking), המזהיר גם את הנהג כאשר הוא מזהה רוכב אופניים. מערכת בקרת השיוט האקטיבית עם תפקוד Stop & Go סטנדרטית גם היא. חבילת Driving Assistant Professional כלולה גם היא ברשימת האופציות של BMW X6 החדש. חבילה מלאה זו של טכנולוגיות שיפור בטיחות ונוחות כוללת גם סייען להיגוי ושמירת נתיב עם סייען פקקי תנועה וסייען לשמירת נתיב עם הגנה אקטיבית מפני התנגשויות צדיות. סייען ההתחמקות (Evasion Assistant) הוא מרכיב נוסף בחבילת Driving Assistant Professional, כמו גם התראת התנגשות אחורית, התראת מעבר נתיב וסייען בלימת חירום. חיישן הנסיעה לאחור החדשני, המסייע לנהג בעת יציאה ממקומות חניה ותמרון בתוך שטח מוגבל, מייצג צעד נוסף בדרך לנהיגה אוטומטית.

מערכת Live Cockpit Professional של BMW ב-BMW X6 החדש משלבת תצוגה ותפיסת תפעול חדשות עם קישוריות. היא כוללת לוח מחוונים ברזולוציה גבוהה וצג בקרה, שניהם עם מסך 12.3 אינטש. החדש מגיע עם הסייען האישי החכם של במוו: דמות דיגיטלית חכמה המגיבה לפקודה “היי BMW” .

מאפיין ייחודי אחד שאינו מצוי בסייענים דיגיטליים אחרים, הוא שהנהג יכול לבחור בעצמו את שם הסייען. הגעתו של הסייען האישי החכם של BMW מבטיחה שתמיד יימצא מקצוען אמיתי של BMW ברכב. הוא מסוגל להסביר תפקודים מסוגים שונים, לספק מידע עדכני ולסייע לנהג.

לדברי ברק כהן, מנהל חטיבת BMW  בדלק מוטורס: “אחרי שב- 2019 רשמנו שיא עם השקה של לא פחות מעשרה דגמים שונים, אנחנו ממשיכים את המומנטום עם “מתקפת הקופה” – דור חדש של דגמי קופה מודרניים שמייצרים ליין אפ ייחודי של מוצרים למותג. דגמי הקופה של BMW הם חלק חשוב מה-DNA של המותג, מכוניות שכיף לראות על הכביש ובעיקר כיף לנהוג בהם. לדור החדש שלהן תפיסת מרכב ייחודית, שבתוספת טכנולוגיות נוחות, הנעה ושלדה מייצרים יכולות דינמיות עילאיות ורמת נוחות שטרם נראתה במכוניות קופה שכאלו”.

צריכת הדלק עומדת לטענת היצרן על 10.5 ק”מ לליטר דלק בדגמי בנזין ועד 16.5 ק”מ לליטר דלק בדגמי הסולר.

מחיר: החל מ-650 אלף שקלים.

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה