72 יחידות דיור חדשות להשכרה יוקמו במרכז ירושלים 

ועדת הכספים של עיריית ירושלים אישרה הקמת 72 יחידות דיור להשכרה לטווח ארוך בלב מרכז העיר, מרחק הליכה קצר משוק מחנה יהודה • צפי אכלוס: 2022

בית מזי"א | צילום: באדיבות עיריית ירושלים

במסגרת תכניתו של ראש העיר ירושלים להשארת הצעירים בעיר, מוצאת עיריית ירושלים פתרונות יצירתיים ומקדמת דיור בר השגה לצעירים. השבוע, בישיבת המועצה הקרובה צפויה מועצת העיר ירושלים לאשר את פרויקט מזי”א לצעירים הכולל 72 יח”ד להשכרה לתקופת חכירה של 49 שנה + אופציה ל- 49 שנים נוספות.

ראש העיר ירושלים, משה ליאון ציין: “ירושלים בראשותי שמה לה למטרה לייצר פתרונות מגורים ברי השגה עבור הזוגות הצעירים, וכך אעשה. פרויקט בית מזי”א ימשיך את חיזוק מרכז העיר והמשך התנופה התעסוקתית והתרבותית שמאפיינת אותו בשנים האחרונות. פרויקט זה מצטרף לפרויקטים נוספים שנבנים בעיר ושעוד יבנו”.

250/200 סייד בר + קובייה

הפרויקט כולל 72 יח”ד המיועדות להשכרה, לשטחי מסחר, למשרדים, לחניונים ולשטחי ציבור – במחירים מפוקחים.

יחידות הדיור בבניין שיוקם תיועדנה למטרת השכרה ארוכת טווח למגורים למשך תקופה שלא תפחת מ-20 שנה ברציפות, כאשר 40 יח”ד בשטח שלא יעלה על 45 מ”ר כל אחת, תיועדנה לדיור בשכר דירה מפוקח ושאר 32 יחידות הדיור, בשטחים שבין 100-75 מ”ר, והן תיועדנה להשכרה בשוק החופשי. יש להדגיש כי דמי הניהול של דירות המגורים יהיו מפוקחים ומופחתים.

הפרויקט יכלול בניית מוסדות ציבור בשטח של 735 מ”ר, שטחי מסחר בהיקף של 160,1 מ”ר, שטחי משרדים בהיקף של 810,2 מ”ר. בנוסף, יכלול הפרויקט חניון תת קרקעי בן שישה מפלסים ובו 267 מקומות חניה  72 לדיירי המתחם, 25 לטובת מבנה הציבור ו – 170 מקומות לטובת הציבור הרחב.

ירושלים היא מהערים המובילות בתחום דיור להשכרה והיא מהראשונות להקצות קרקע עירונית לטובת קידום פתרונות דיור בר השגה לצעירים.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה