קומפלקס עסקים חדש יוקם בהוד השרון ע”י תדהר

קבוצת תדהר מקימה קומפלקס עסקים חדש בהוד השרון תחת השם עומר האוס (OMER HOUSE) שיוקם בשיתוף עם היזם ירון שמש. הקומפלקס יכלול מגדל משרדים בן 10 קומות, בשטח של כ-1,100 מ”ר כל אחת, מעל קומת מסחר בשטח של כ-620 מ”ר וכן כ- 220 מקומות חנייה. היקף עלות הפרויקט נאמד בכ-110 מיליון ₪ ו’תדהר בנייה’ אמונה על ביצוע הפרויקט, כולל עבודות הגמר

רמת השרון, צילום משה שי פלאש 90.

מתחם המשרדים OMER HOUSE (על שמה של עומר שמש ז”ל, בת הוד השרון, שנהרגה בהתהפכות אוטובוס בנפאל, באוקטובר 2014) יוקם בדרך רמתיים בלב הוד השרון, וייהנה מגישה קלה ונוחה לצירי התנועה המרכזיים שמקיפים את העיר (כביש 4 , כביש 5, כביש 40 וכביש 531), לחיבור לכביש 6 ולנתיבי איילון ותל אביב ולתחנת הרכבת הוד השרון-סוקולוב במרחק קצר.

על פי תכנית המתאר החדשה (שאושרה ביולי 2017) , דרך רמתיים עתידה להפוך למרכז החדשני והתוסס של העיר הוד השרון, עם תמהיל מגוון של אפשרויות מגורים, תעסוקה, מסחר ובילויים לאורכה. זאת, בנוסף לפיתוח תשתיות תחבורה שיקשרו בין חלקי העיר לקו הצהוב של הרכבת הקלה, ולהקמת רשת שבילים להולכי רגל ורוכבי אופניים.

עומר האוס. קרדיט הדמייה- תדהר וירון שמש אחזקות

תכנית המתאר החדשה משמרת את אופייה המיוחד של העיר וכוללת תוספת פוטנציאלית של אלפי יחידות דיור ברחבי העיר בשנים הבאות, בנוסף לכ-1,250 דונם לשטחי תעסוקה ומסחר וכ-1,730 דונם לשטחי ציבור ושטחים ירוקים.

המתחם יציע, לראשונה במרכז העיר הוד השרון, שטחי משרדים ומסחר להשכרה בסטנדרט גבוה טריפל A, עם עיצוב מתוחכם ותכנון אדריכלי מוקפד של משרד האדריכלים ברעלי-לויצקי-כסיף. עובדי המתחם ואורחיו ייהנו מסביבת עבודה מתקדמת וסטייליסטית, שטח ציבורי ירוק צמוד, תשתיות ומערכות מתקדמות, 4 מעליות, סטנדרט בניה גבוה ומפרט עשיר, אחריות מלאה של תדהר לניהול המבנה ואחזקתו וקהילה עסקית תומכת – הכל, במרכז העיר, קרוב להכל.

כאמור, מתחם העסקים OMER HOUSE יתנשא לגובה של 10 קומות, בשטח של כ-1,100 מ”ר כל אחת, מעל קומה מסחרית, המשלבת בתי אוכל וחנויות, בשטח של כ-620 מ”ר עם חזית לדרך רמתיים. הבניין מתוכנן, נבנה וינוהל ע”י קבוצת תדהר וחברת ירון שמש אחזקות, בהתאם לתקן בנייה ירוקה. צפי עלייה לקרקע- בזמן הקרוב וסיום עבודות צפוי למהלך שנת 2020. תדהר עבודות גמר, המתמחה בביצוע עיצוב הפנים ועבודות הגמר וההתאמה במשרדים של החברות המובילות בארץ, תבצע את עבודות הגמר וההתאמה של המשרדים, הקליניקות והחללים המסחריים בפרויקט.

עומר האוס. קרדיט הדמייה- תדהר וירון שמש אחזקות

אודי שרביט, מנכ”ל קבוצת תדהר ציין כי “הוד השרון היא עיר בתנופה, שנמצאת במגמת צמיחה קבועה. בשנים הקרובות מתוכננת תוספת משמעותית של שטחי תעסוקה ומסחר, חיבור לקו הצהוב של הרכבת הקלה, שבילי הולכי רגל ואופניים ועוד. בנוסף, כחלק מתוכנית לשיפור פני מרכז העיר, עוברת דרך רמתיים שינוי ועתידה להפוך למרכז הפועם של העיר שיכלול מרכזי תעסוקה ומסחר, בילויים ומגורים. OMER HOUSE, בניין המשרדים החדש הראשון, שמוקם מזה שנים רבות במרכז העיר, יהווה סמן ימני לשינוי שעוברת העיר ומנוף חשוב עבור הוד השרון ותושביה.”

ירון שמש , מנכ”ל ירון שמש אחזקות הוסיף ואמר “OMER HOUSE מהווה חלק מהחזון שלי לשינוי פני מרכז העיר בדרך להפיכתו למוקד משיכה עסקי ומסחרי . יש בעיר אוכלוסייה מצוינת, שנודדת מדי יום לערים אחרות ומשוועת לפתרון תעסוקתי ברמה גבוהה. זו הסיבה שכבר היום אנחנו נמצאים בהליכי תכנון לארבעה מתחמים נוספים שמשלבים מסחר , תעסוקה ומגורים בדגש על דירות קטנות, שחסרות מאוד בהוד השרון. תפיסה זו , של חיזוק מרכז עיר בערוב שימושים , קיימת ומוכיחה את עצמה בעולם , מייצרת מוקדים תוססים עסקית וקהילתית ומהווה חלק מפתרון רחב , הן לבעיות תחבורה והן למצוקת דיור לזוגות צעירים ולגיל השלישי”.

כתיבת תגובה