פרויקט ‘האחוזה’ מציג: דירה לדוגמה מרוהטת ומעוצבת

מדובר במהלך ייחודי בפרויקט חרדי, המעניק זווית ראיה מוחשית על המפרט הגבוה והאבזור העשיר של דירת החלומות

פרויקט ‘האחוזה’ שבשכונת רוממה, עולה שלב ברמת השירות, ומציג לפני הרוכשים הפוטנציאליים דירה לדוגמה מעוצבת ומרוהטת עד הפרט האחרון. מדובר במהלך ייחודי מאד במגזר החרדי, המעניק לרוכשים זווית ראיה מוחשית, כיצד תראה דירת חלומותיהם והפונקציות השונות הקיימות בה.
 
הדירה לדוגמה ממוקמת באחד מארבעת בנייני הפרויקט שכבר בנויים ועומדים על תילם, ותפתח לקהל הרחב בשבועות הקרובים. לצורך הכשרת הדירה, נשכר משרד מיוחד לעיצוב ואדריכלות פנים שעיצב וריהט את הדירה בטוב טעם, ובכך מציג את הסטנדרט הקיים בכל דירה, את המפרט הגבוה והאבזור העשיר, וכן את הפונקציות הרבות הקיימות בכל דירה. העיצוב והריהוט יהיו ברמה סבירה כדי להמחיש לרוכשים, כיצד יוכלו בשדרוג מינורי ובעלות מנמלית לבנות את דירתם המיוחדת.
 
 
מהלך ייחודי זה מעיד על רמת היוקרה של פרויקט ‘האחוזה’, הנחשב לאחד הפרויקטים המבוקשים ביותר במרכז ירושלים. רמת הביקושים בפרויקט היא גבוהה מאד, כאשר רוב רובו של הפרויקט כבר נמכר, וכיום נותרו דירות אחרונות, מהן מספר מצומצם של דירות פנטהאוס ודירות אירוח מחולקות. הבניה מתקדמת בקצב מואץ מאד, כאשר שלב האכלוס צפוי להיות אי”ה כבר בחודש תמוז תשע”ה (יולי 2015).
 
פרויקט ‘האחוזה’ ממוקם במתחם בו שכן בעבר אולם האירועים ‘האחוזה’ שברח’ אהליאב, ונבנה על ידי חברות הנדל”ן ‘אקה נדל”ן’ בבעלות אליהו קליין וחברת ‘טעמן נדל”ן’.
 
 הוא כולל 4 בנייני פאר הטובלים במתחם מוריק ורחב ידיים בשטח של 8 דונם, ומעניקים סביבת מגורים חלומית ונדירה בירושלים: דירות פאר בנות 4, 5, ו-6 חדרים מרווחים במיוחד עם מפרט טכני יוקרתי ברמה הגבוהה ביותר, לצד סביבה ירוקה ומטופחת המעניקה חוויה של מגורי אצולה באחוזת יוקרה. 

ono-side
inner

כתיבת תגובה