באמונה : נתחיל לבנות בחריש תוך חצי שנה

בסיור רוכשים שערכה העמותה הוצגו המתחמים בהם זכתה העמותה- כ-950 יחידות דיור בשלושה מתחמים שונים * המחירים: 590 אלף ₪ עבור דירת שלושה חדרים, 660 אלף ₪ עבור דירת ארבעה חדרים ו-750 אלף ₪ עבור דירת חמישה חדרים

מאות רוכשי דירות בפרויקט ‘נאות חנן’ הגיעו לסיור בחריש באתר בו עתידה להיבנות השכונה בשנים הקרובות. בסיור הוצגו בפניהם המתחמים בהם זכתה העמותה המנוהלת על ידי חברת ‘באמונה’ המתמחה בשיווק נדל”ן למגזר הדתי.
 
לאחר הסיור בשטח התכנסו הרוכשים בכפר פינס למפגש עם בעלי העמותה והחברה המנהלת וכן עם עורכי הדין והאדריכל שהציגו בפניהם את התהליכים העתידיים הצפויים עד להשלמת בניית השכונה.
 
באמונה ציינו כי העתירה המינהלית של העמותות החרדיות אינה יכולה לגרוע מזכויותיהם בקרקע. בדיון בבית המשפט ציין השופט כי הדיון אינו נוגע למכרז בו זכתה ‘באמונה’ מכיוון שהחברה הגישה את ההצעה הגבוהה ביותר עבור הקרקע ולכן זכייתה במכרז לא תיפסל.
 
חברת באמונה היא הבונה הגדולה ביותר בעיר החדשה חריש וזאת לאחר שהחברה זכתה במכרזים לבניית כ-950 יחידות דיור בשלושה מתחמים שונים. הפרויקט- ‘נאות חנן’ ע”ש של חנן פורת ז”ל מיועד לציבור הציוני דתי והוא הגדול מבין שלושת הפרויקטים.
 
המחירים בהם משווקת חברת באמונה את הדירות בפרויקט הם 590 אלף ₪ עבור דירת שלושה חדרים, 660 אלף ₪ עבור דירת ארבעה חדרים ו-750 אלף ₪ עבור דירת חמישה חדרים. הרוכשים הזכאים יוכלו ליהנות גם ממענק נגב גליל ע”ס 100,000 ₪.
 
מנכ”ל באמונה ישראל זעירא אמר כי “העיר חריש תהיה עיר של כלל ישראל. תוצאות המכרזים קבעו כי בחריש יגורו יחד דתיים, חילונים וחרדים.”
 
אדריכל אייל איצקין המתכנן הראשי של הפרויקט הציג את תכניות הבניה ואמר כי לדעתו בתוך חצי שנה יגיעו כל האישורים ויהיה אפר להתחיל בבניית השכונה.

side
inner

כתיבת תגובה