קבוצת רכישה חרדית תתמודד במכרז בשכונת רמות בירושלים

על הקמת הקבוצה הוחלט לבקשתם של רבני שכונת רמות במטרה לשמור על הרוב החרדי בשכונה ועל אופיה התורני

לאחר עשור שנים ויותר בהם לא נבנה בירושלים פרוייקט דיור לכלל הציבור החרדי בירושלים, מה שיצר מחסור חמור בדירות, יצא לאחרונה משרד השיכון במכרז גדול בשכונת רמות בירושלים. המכרז מיועד לבנית שבע מאות יחידות דיור והוא מעורר עניין רב בקרב תושבי השכונה וגורמים רבים נוספים.
 
 
לקראת המכרז החלה להתארגן קבוצת רכישה חרדית גדולה. על הקמת קבוצת הרכישה הוחלט לבקשתם של רבני שכונת רמות ובראשם הגאון רבי אשר וייס שליט”א במטרה לשמור על הרוב החרדי בשכונה ועל אופיה התורני ההולך וגובר בהתמדה. יצויין כי במתחם החדש שבין גבולה המזרחי של שכונת רמות ובין הר חוצבים עתידים להבנות כשבע מאות יחידות דיור שהרכב האוכלוסיה בהם עתיד לקבוע את אופיה של השכונה.
 
 
אי לכך הוחלט על הקמת קבוצת הרכישה “רמת ירושלים” שתלווה על ידי טובי המקצוענים בענף הבניה. נאמן הפרוייקט והמלווה המשפטי הוא משרד עורכי הדין פונד ויפה ושות’. ליווי וניהל הפרוייקט יתבצע על ידי מר משה הבא, לשעבר החשב הכללי באוצר ומומחה בענף הנדל”ן וניהול קבוצות רכישה.
 
 
להערכת גורמים בענף הנדל”ן מדובר בהזדמנות נדירה לרכישת דירה בירושלים במחיר סביר. המחיר המשוער לדירת  ארבעה חדרים של כמאה ועשרים מ”ר עם חניה פרטית ומחסן צמוד  היא כמיליון וארבע מאות וחמישים אלף ₪. וזאת, כאשר מחיר דירת ארבעה חדרים בשכונת רמות מתחיל במיליון ושמונה מאות ₪ לפחות. למחיר הנוח מתלווה גם מימון בנקאי בשיעור של כשישים אחוז מערך הדירה.
 
 
יזמי הקבוצה קיבלו את ברכתם של רבני השכונה והעמידו בנשיאותם את הגאון רבי אשר וייס שליט”א שעל פיו ישק כל דבר בניהול הקבוצה ובחתימת החוזים של מול הרוכשים.

side
inner

כתיבת תגובה