טבריה / נוף כנרת – פוריה

פרויקט נוף כינרת-פוריה, הינו פרויקט ייחודי לציבור החרדי בטבריה עילית וממוקם בגובה של 400 מטר מעל נוף צופה כינרת. שטח הקרקע הוא כ – 360 דונם, הבנייה בשטח בעיצומה, ניתן לראות את כלי העבודה פועלים במרץ במתחם הבנייה. במקום תיבנה שכונה חדשה שתאכלס קהילה תורנית בכ-1,400 יח”ד, ותכלול את כל שירותי הציבור הנדרשים לטובת הקהילה. כאשר האכלוס הראשוני של 370 הדירות הראשונות שנבנות בשלב א’ של הפרויקט צפוי לקראת סוף שנת תשע“ז.

מפרט טכני וגימור

כל הבניינים בפרויקט ‘נוף כנרת פוריה’ מתוכננים באיכות וברמת גימור גבוהה כולל ציפוי אבן.
בניית הפרויקט תבוצע ע“י אחת מחברות הבניה האמינות והידועות באיכות וגמר ללא פשרות,
כשעל מלאכת התכנון והאדריכלות מופקד משרד האדריכלים ‘ערן מבל’ – שידועים כבעלי ניסיון עשיר בתכנון פרויקטים.
הליך רכישת הקרקע לווה בהוראתם והדרכתם של מרן ראש הישיבה הגראי“ל שטיינמן שליט“א ומרן שר התורה הגר“ח קנייבסקי שליט“א.
לחץ כאן כדי לראות את תוכניות הדירות בפרויקט ‘נוף כנרת פוריה’

מוסדות וצרכי הקהילה

טבריה עילית מסומנת כיעד המרכזי ועיר העתיד החרדית. לצד הקריה המרכזית בונים חסידויות צאנז, קרלין ואחרים, מאות יחי“ד דיור נוספות. כמו כן נרכשו בשכונות הנושקות למקום, עוד כ-400 דירות יד שניה, כולם בעקבות השכונה המרכזית המתוכננת ‘נוף כינרת פוריה’.

קריית נוף כנרת תוכננה כיחידה עצמאית ובה כל השירותים הנצרכים. מוסדות ציבור, שטחים ירוקים, גינות ציבוריות, ושטחי מסחר. הקריה תוכננה על ידי מיטב האדריכלים תוך השתלבות בנוף ובסביבה.

יזמי הפרויקט השקיעו חשיבה ומאמץ רב בכל הקשור להקמת כל המסגרות הנצרכות עבור קהילה חרדית איכותית. למטרה זו ימונה איש מקצוע מיוחד אשר כל עיסוקו יהיה בנושא זה, החל מהקמת מקווה, בתי כנסת, הסדרת תחבורה ציבורית נוחה ורציפה למרכזים החרדיים, הקצאות למבני ציבור ועוד. כבר בשלב זה, באו בדברים העסקנים עם נדיבי עם התומכים בהתלהבות בפרויקט זה, כדי לגייסם לאחזקת כולל מרכזי בישוב, ובמקביל מתקיימים דיונים עם כוללים חשובים נוספים המתעניינים בפתיחת סניף למוסדותיהם.

לעוד פרטים אנא חייגו: 050-9691484 או השאירו שם וטלפון, ונחזור בהקדם.

הבניה בעיצומה:

gallery18 gallery17 gallery19 gallery20 gallery21 gallery22gallery14 gallery16

 

מתחם ב בנין 1 דירה 1

מתחם ב בנין 1 דירה 2

נציג הפרויקט ישמח לענות על כל שאלה: