QUIK נכנסת למגזר החרדי בשיתוף פעולה עם 'הדרן' 

בשורה ענקית לצרכנים: חברת קוויק שירות סופר אונליין משיקה היום שיתוף פעולה עם 'הדרן' – המשווקת הגדולה בישראל לאינטרנט ומכשירי טלפונים כשרים במגזר החרדי • שיתוף הפעולה יאפשר ללקוחות לבצע רכישות בפלטפורמה של קוויק בהתאמה ייחודית לקהל השומר על כשרות למהדרין

קניות בקוויק | צילום: יח"צ

מהלך צרכני מתקדם מגיע למגזר החרדי: חברת קוויק סופר אונליין המציעה שירות מהיר ויעיל לרכישת קניות מהסופר בלי לצאת מהבית, בממשק הזמנה נוח ופשוט ובמחירים אטרקטיביים, ממשיכה להתרחב ומשיקה שיתוף פעולה ראשון מסוגו המאפשר הזמנות של המגזר החרדי, המהווה כ-13.5% מאוכלוסיית ישראל וכוח קנייה משמעותי.

במסגרת הסכם שיתוף פעולה עם 'הדרן', חברת הטכנולוגיה בעולמות הכשרים הגדולה במסחר (שבבעלות "לומדעת טכנולוגיות יזמות ומסחר בע"מ"), אשר עוסקת, בין היתר, בשיווק של אינטרנט ומכשירי טלפונים כשרים במגזר החרדי, לקוחות הדרן וכך גם לקוחות שיעדיפו להזמין מחנויות עם כשרות מהדרין, יוכלו ליהנות מהשירות של קוויק, באמצעות גלישה במכשירי הדרן לאתר האינטרנט של קוויק, אשר יונגש ויותאם ללקוחות המעוניינים לרכוש מוצרי מהדרין ולבצע רכישות בחוויית קנייה ובמגוון המותאמים לצרכים שלהם. לפי הערכות, הדרן מחזיקה בכשני שלישים (כ-66%) משוק האינטרנט במגזר החרדי, וקוויק מעריכה כי שיתוף הפעולה יביא לעלייה ניכרת בהיקף הלקוחות שלה.

אבירם גנות, מנכ"ל קוויק | צילום: יח"צ

לדברי אבירם גנות, מנכ"ל קוויק: "הקהל החרדי נמצא בתהליך של כניסה זהירה לעולם האינטרנט בכלל ולעולם הקניות ברשת בפרט. אנחנו שמחים על ההזדמנות להוביל יחד עם הדרן מהלך משמעותי להנגשת קניות סופר באונליין בהתאמה לצרכים והרגישות של המגזר החרדי ושומרי הכשרות. זהו בדיוק הכוח של קוויק – היכולת לרתום את הטכנולוגיה והתשתית של החברה יחד עם קמעונאים מובילים רלוונטיים ברחבי הארץ כדי לתת לצרכן שירות העונה על הצרכים שלו בצורה הטובה ביותר. נבצע התאמות על מנת לתמוך בצרכי המגזר החרדי בצורה הטובה ביותר ואנחנו מאמינים כי השילוב של שירות מותאם ברמה גבוהה, יחד עם הבטחון בגישה לשירות שלנו, באמצעות מכשירים התומכים באינטרנט כשר, יהוו פתרון מושלם לאוכלוסייה גדולה וחשובה זו".

כך, בקרוב, לקוחות הדרן מהמגזר החרדי ושומרי כשרות מהדרין, יוכלו לראשונה לבצע הזמנות סופר באונליין וליהנות מהשירות הייחודי של קוויק, השחקן השלישי בגודלו בתחום קניות הסופר באונליין בישראל והסופר היחיד בישראל שהוא רק אונליין. קוויק הוקמה במטרה להעניק שירות אחר וחדשני לצרכנים בישראל לרכישת מוצרים אונליין ולייצר חווית קנייה קלה ובטוחה, תוך מתן שירות ברמה הגבוהה ביותר. בימים אלו, החברה החלה בבדיקה ואיתור רשתות וחנויות מהדרין, שיאפשרו לכל המעוניין במוצרי מהדרין לרכוש בנוחות דרך קוויק, וזאת בנוסף ל-30 החנויות הקיימות כיום, שחלקן יוכלו להציע גם מגוון מהדרין מותאם.

קוויק, אשר חוותה גידול משמעותי במספר הרכישות ובנתח השוק שלה, בין היתר על רקע משבר הקורונה, השלימה לאחרונה הנפקת מניות ראשונה בת"א וגייסה כ-88 מיליון וזאת לאחר שכבר השקיעו בה רשת סופר פארם, החברה המרכזית למשקאות וקבוצת יוניון. מודל החברה, המושתת על ליקוט ואספקה באמצעות שיתוף פעולה עם עשרות סופרים ורשתות שנבחרו בקפידה, שם את טובת הצרכן ואת חווית הרכישה בעדיפות ראשונה, כאשר לחברה אין אינטרסים להתחשב במלאי הקיים בחנות או להעדיף מותג אחד על פני השני- אלא מטרתה היא להעניק למזמין דרכה את המוצרים הטריים והאיכותיים ביותר. בנוסף, קוויק שמה לעצמה מטרה להעניק שירות אישי, להיות קרובים ללקוחות ולספק להם את המשלוח הטרי ביותר ובמהירות, תוך מינוף יתרון המרחק הקצר מרגע ההזמנה ועד לפתח בית הלקוח.

חברת הדרן מנגישה את החדשנות הטכנולוגית עם מכשיר ידידותי למשתמש, הגנה שלא ניתנת לפריצה, שירות לקוחות זמין ומחירים מותאמים למחירי השוק, עם מהירות עבודה, חווית משתמש ושטח זיכרון בלתי מוגבל. ועדת הרבנים בהכוונת בית דין צדק בני ברק, מעניקה את חותמת הכשרות המהודרת שלה על כל מוצרי הדרן.

מחברת הדרן נמסר, כי היא גאה להיות ה-Gateway בין המגזר החרדי והדתי, לבין עולמות הטכנולוגיה והקמעונאות. "חברת הדרן תמשיך להיות החלוצה בשוק הפתרונות הדיגיטליים הכשרים ביותר, עם התחדשות בלתי פוסקת לטובת משתמשיה, המהווים את רוב רובם של המשתמשים בסמאטרפונים, טאבלטים ואינטרנט מוגן במגזר.

"שיתוף הפעולה המבורך עם קוויק, מתאפשר בעיקר בזכות היכולות הנרחבות של הדרן לשליטה בתוכן ובשיח של המגזר, באמצעות הקמת מערכות הקפיות למשתמש החרדי בכל שגרת יומו, העסקית והאישית, וזאת לצד שימוש החברה בסוללת פיתוחים ייחודית המאיצה את התהליכים השיווקיים, ובכך מאפשרת את ההצלחה המסחרית לטובת החברות".

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה