SIM חדשני: הסלולר יוכל לפעול מיד בכ-200 מדינות

eSIM הוא SIM חדשני שפותח בטכנולוגיה מתקדמת על ידי חברת STI הישראלית • הסים 'יוטען' ישירות לנייד באמצעות סריקת QR code פשוטה • המשמעות: מיד עם הנחיתה במדינה הנבחרת יתאפשרו שירותי תקשורת וחיבור אינטרנט באופן מידי

eSIM | צילום: יח"צ אמסלם טורס

הדבר הכי מעצבן במעבר ממדינה למדינה בעולם הוא הידיעה שייתכן מאוד שבמדינת היעד הסים שברשותנו לא יסייע לנו עד שנרכוש סים מקומי. דוכני התקשורת בשדות התעופה – שמיועדים בעיקר למי שמותירים הכל לרגע האחרון, רושמים רווחים לא מעטים ממכירות הסים הללו.

עתה, קבוצת אמסלם טורס, בבעלות יעקב ואליעזר אמסלם, מרחיבה את תחום פעילותה העסקית ומשיקה את מותג ABT סלולר: SIM אלקטרוני גמיש בטכנולוגיית eSIM, להפעלה באמצעות QR Code התומך ב- 200 מדינות ברחבי העולם.

SIM חדשני זה שפותח בטכנולוגיה מתקדמת על ידי חברת STI הישראלית, יוטען ישירות לנייד באמצעות סריקת QR code פשוטה, כך שעם הנחיתה במדינה הנבחרת יתאפשרו שירותי תקשורת וחיבור אינטרנט באופן מידי. בקבוצה מעריכים כי החדרת המוצר החדש לשוק המתבסס על DATA, תוביל למהפכה של ממש בתחום הסלולרי אשר תוזיל ללקוחות פרטיים ועסקיים בכ- 50% את החבילות המשווקות כיום לחו"ל באמצעות מפעילים מקומיים.

eSIM (Embedded SIM) הינה טכנולוגיה חדשנית, המאפשרת להוסיף מפעילי תקשורת באופן וירטואלי (Remote Provisioning), ללא צורך בהכנסת SIM פיזי למכשיר. נכון להיום, יותר ויותר יצרניות מוסיפות תמיכה בטכנולוגיית eSIM, מתוך רצון להצטרף למהפכה הצרכנית, בולטות ביניהן: ,Google ,Apple Samsung ,יצרניות שעונים חכמים, טאבלטים, מחשבים ניידים ועוד. eSIM של חברת ABT סלולר, מקושר למאות מפעילי תקשורת בעולם הודות להסכמים ענפים של החברה והפעלתו מתאפשרת באמצעות פלטפורמה ייחודית וחכמה המשלבת בין עולמות ה- GSM ו- VOIP.

ABT סלולר, תעניק שירותים רבים ללקוחותיה, בין היתר תספק גם קו ישראלי הנתמך על ידי מפעיל וירטואלי בארץ המתבסס על תשתית של חברת פלאפון. בימים אלו, מושק שירות ייעודי לחברות ולאנשי עסקים במסגרתו, תתאפשר שליטה ובקרה על החשבון האישי, לצד קו וירטואלי לטווח ארוך (למחזיקי אייפון מדובר בבשורה של ממש מאחר והם לראשונה יוכלו להחזיק בשני קווי טלפון פעילים בו זמנית- Dual SIM גם למטרת שימוש שוטף). כל נוסע יוכל לרכוש חבילה בהליך פשוט לאינספור מדינות בפרק זמן קצר ולהסיר דאגה מליבו בנושא התקשורת, שכן הוא יוכל להיות זמין בכל מקום ובכל רגע נתון.

תשלום על חבילת eSIM יבוצע על בסיס הזמנת חבילה ייעודית בלבד. לא נדרש כל תשלום בעבור דמי מנוי חודשיים.

דוגמאות למחירי חבילות לצרכן: נוסעת שטסה לארצות הברית, אנגליה, ספרד, צרפת ואיטליה תשלם על חבילת eSim של 2 ג'יגה- 65 שקל, על חבילת 5 ג'יגה 99 שקל, בעוד אצל המפעילים המקומיים בארץ חבילה מובנית תנוע בטווח של בין -199 ₪ עד-209 ₪ בהתאמה. גם טלפונים ישנים שאינם תומכים בטכנולוגיית eSIM (אייפון XR ומעלה ובאנדרואיד – סמסונג 20 ועוד) יוכלו להזמין SIM פיזי הכולל גם חבילת שיחות ולא רק DATA. עלות משלוח SIM היא 29 שקל.

יעקב אמסלם, בעלים של קבוצת אמסלם טורס, ציין כי "שירות זה יוביל למהפכה צרכנית בכל הקשור לרכישת חבילות תקשורת בחו"ל. גמישות היא שם המשחק של השירות החדשני שלנו אשר נועד לחסוך לחברות, לאנשי עסקים וללקוחות פרטיים עשרות אחוזים על סעיף הוצאות שירותי התקשורת בחו"ל. היצע החבילות שלנו מגוון ומותאם לכל צורך בין אם מדובר בחבילת בסיס יומית שעלותה 20 שקל לבין חבילות המותאמות לצורך האישי של כל נוסע. גם עבור חברות בעלות אופי ופעילות בינלאומית, מדובר בבשורה של ממש שכן החיסכון השוטף בהיקף ההוצאות בסעיף זה עשוי להיות עצום ומשמעותי עבורן".

2 תגובות ל: "SIM חדשני: הסלולר יוכל לפעול מיד בכ-200 מדינות"

  1. נישמח להשתמש בסים כשניסע לחול.

  2. סוף לעושק של חברות הסלולאר בארץ הקודש

כתיבת תגובה