כמה?! לא פחות מ-17.5 מיליון עבור דירת 220 מ"ר בירושלים

בפרויקט 'טלביה רזידנס' בירושלים נמכרה דירת גן תמורת סכום גרנדיוזי. היזמית, חברת האחים ישראל, העניקה לכל רוכש את החופש לתכנן את דירתו כרצונו והפכה לחברת הביצוע של הדיירים. התוצאה מפתיעה

טלביה רזידנס. הדמיה: יח"צ

'אחים ישראל' מכרה בחודש האחרון דירת גן בפרויקט 'טלביה רזידנס' תמורת 17.5 מיליון שקל. מדובר בדירה בשטח של 220 מ"ר שנבנתה על פי תכנון אישי של הרוכש (custom made), ולצידה גינה של 150 מ"ר. בשונה ממה שהייתם חושבים, לא מדובר ברוכשים זרים. הדירה נרכשה על ידי משפחה ישראלית.

טלביה רזידנס הוא פרויקט יוקרתי שהחברה בונה בשכונת טלביה שדחוקה בין תלפיות ואבו טור, והוא ממוקם ברחובות פינסקר ומרדכי צבי מנה, הרחובות שנחשבים למבוקשים ביותר בשכונה הקטנה והיוקרתית. בפרויקט נבנה קומפלקס ובו ארבעה מבנים שכוללים כשמונים יחידות דיור.

ono box

אלא שבשונה מרוב הפרויקטים, גם היוקרתיים שיש לירושלים להציע, כאן העניקה החברה לרוכשים חופש מוחלט בתכנון הבנייה. איך? בשלב הראשון בנתה החברה את קומות הבניין ללא חלוקת החלל לחדרים והציעה ללקוחותיה לקנות חלקים שונים בכל קומה…

לכל לקוח ניתן החופש לתכנן את החלל בהתאם למידותיו המדויקות ביותר. לאחר השלב התכנוני בנתה החברה את הדירות בהתאם לתכנון הלקוח בהתאמה אישית. דירות ה-custom made תפסו תאוצה ורוכשים רבים בחרו לצרף קומות נוספות ולתכנן את הדירה בעצמם, כאשר החברה הייתה למעשה הקבלן המבצע של חלומותיהם האדריכליים.

מה שיפה בסיפור הזה הוא שהשירות הייחודי הזה הקפיץ במהירות את שווי הנכסים של הרוכשים. מתחילת השיווק ועד היום השביח הנכס את עצמו ב-300 אחוזים! נכון להיום, עלות מ"ר בפרויקט נאמדת בכ-25,000 -17,000 דולר בהתאם לאופי הדירה.

יונתן ישראל, סמנכ"ל השיווק של החברה אומר: "הדגש המיוחד בפרויקט הוא הגשמת החלומות הכי גרנדיוזיים של הלקוחות, שיודעים בדיוק מה הם רוצים. כולל עיצוב איכותי ויוקרתי ברמה הגבוהה ביותר שיש. בזכות השיטה הזו כל הלקוחות בפרויקט שבעי רצון באופן מלא כיון שכל דירה יוצאת מותאמת ומעוצבת בדיוק לפי רצונם".

האחים ישראל מכרה ארבע דירות בירושלים בעשרים מיליון שקל

apps-side
ono-inner

כתיבת תגובה