לקראת חודש הרכישות: אמזון מחזירה את ההטבה לישראלים

ימים ספורים לפני שמבצעי חודש נובמבר נכנסים לתוקפם פרסמה ענקית הרכישות 'אמזון' על החזרת המשלוח החינמי מעל ל-49$ כמו בתקופה שלפני הקורונה | היבואנים מצביעים על הבעיה ההולכת ומתעצמת של הדואר בישראל: "המצב במסוף המטענים בממן ובסוויס נעשה קשה יותר ויותר. המטענים לא נקלטים, הולכים לאיבוד, מטענים יקרי ערך עומדים בחוץ חשופים לגשמים, נזקים בלתי הפיכים לתעשייה"

אמזון | צילום: depositphotos

חודש נובמבר הפך מזמן לחודש הקניות באינטרנט, כאשר הבולט שבהם הוא ה-11 לחודש אז נחגג 'יום הרווקים הסיני', ועוד שלל סיבות למסיבות הגורמות לרבבות להוציא את כרטיס האשראי ולרוקן אות על שלל הטבות ומבצעים, והרשת גועשת.

שבועות ספורים לפני שהמבצעים נכנסים לתוקפם פרסמה ענקית הרכישות 'אמזון' על החזרת את המשלוח החינמי על הרכישות בפלטפורמה מעל ל-49$ כמו שהיה בתקופה שלפני הקורונה.

250/200 סייד בר + קובייה

כזכור, לפני כחודשיים, לאחר תקופה ממושכת של הפסקת השירות בעקבות משבר הקורונה שגרם לשיבושים במשלוחים והתייקרותם, הודיעה חברת 'אמזון' כי היא מחזירה את המשלוחים החינמיים לישראל, אך עם הגבלות שונות הבולטת שבהם ההגבלה למשלוח חינם ברכישות מעל 69$.

למרות הודעה משמחת זו עבור קהל הלקוחות, מזהירים יבואנים מצוואר בקבקו המתרחש דווקא כאן בארץ אחרי המכס וההמתנה עד להגעת המוצרים, "מסופי המטענים מקבלים חבילות ומוצרי יבוא מחברות התעופה. יש שתי חברות שמפעילות את המסופים – ממן וסוויס, ולפי מה שאני רואה, המצב במסוף המטענים בממן ובסוויס נעשה קשה יותר ויותר. המטענים לא נקלטים, הולכים לאיבוד, מטענים יקרי ערך עומדים בחוץ חשופים לגשמים, נזקים בלתי הפיכים לתעשייה. חלק מהפריטים הם של יבואנים, כמו ציוד רפואי וחלקם חבילות בייבוא פרטי. עיקר הבעיה היא בשחרור מטענים – מטענים נערמים בנתב"ג וממתינים שבועות. יש גם בלגן בדיווח אודות קליטת המטענים והגעה של טיסות" ציטטו ב-ynet יבואן הסובל רבות מהמשבר המתמשך בדואר.

בתוך כך, רגע לפני חודש נובמבר, שהפך רשמית לחודש הקניות הגדול באינטרנט, פרסמה חברת האשראי 'כאל' הטבה משתלמת ללקוחותיה ברכישות מאתר 'אמזון', כאשר לקוחות כאל ודיינרס ייהנו מהנחה של 10$ ברכישות באתר הסחר המוביל, בהזמנה מהאתר או מאפליקציית אמזון, בכרטיסי כאל או דיינרס בקנייה מעל 49$ ובשימוש בקוד ההטבה: CAL10.

Inner article

יצוין כי ההנחה תהיה בתוקף בין התאריכים 20/10-7/11 או עד גמר המלאי. ההטבה זו מצטרפת למבצע השילוח חינם לישראל, בקנייה מעל 49$, שאמזון החזירה כאמור.

Inner 620/130

מומלץ עבורך

כתיבת תגובה